Kraj

Beata Szydło miała wypadek

Europosłanka i była premier Beata Szydło brała udział w kolizji drogowej. Miała wymusić pierwszeństwo na samochodzie dostawczym.

Zdarzenie, o którym jako pierwszy doniósł RMF FM, miało miejsce w Krakowie w nocy z niedzieli na poniedziałek. Przed północą europosłanka wyjeżdżała swoim samochodem z ulicy podporządkowanej w rejonie domu handlowego Jubilat. Jadący drogą z pierwszeństwem samochód dostawczy nie zdążył wyhamować i uderzył w tył jej samochodu.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policja traktuje więc całą sprawę jako kolizję drogową. Zarówno ona jak i kierowca dostawczaka byli trzeźwi. Była premier została ukarana mandatem w wysokości 450 zł i 6 punktami karnymi.

„To jest najważniejsze, że uczestnicy wypadku czują się dobrze – wiem, że pani premier czuje się dobrze i wiem, że kierowca białego samochodu dostawczego czuje się dobrze i odjechał do domu” – powiedział minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który pojawił się na miejscu zdarzenia – „To jest najważniejsze, całą resztę ustali policja”.

Źródło: PAP Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij