Świat

Brytyjski sąd skazał uchodźcę, który zabił kobietę za odmowę seksu

Imigrant z Sudanu został skazany przez brytyjski sąd na karę dożywotniego więzienia. Mężczyzn w brutalny sposób zabił Brytyjkę, która odmówiła mu seksu.

29-letni Karar Ali Karar przybył do UK w 20155 roku i poprosił o przyznanie azylu. Wkrótce przeprowadził się z Newcastle do Leeds. Tam poznał 21-letnią Jodi Miller.

Pod koniec lutego Karar miał namawiać ją namolnie na pójście z nim do łóżka, oferując nawet, że jej zapłaci. Kiedy kobieta odmówiła postanowił się zemścić. Udał się do mieszkania jej przyjaciela, w którym kobieta się aktualnie znajdowała. Doszło do sprzeczki pomiędzy uchodźcom i jej przyjaciółmi.

Monitoring pokazuje, że Karar kilkukrotnie opuszczał to mieszkanie i do niego wracał. W końcu udał się do swojego mieszkania i zabrał z niego nóż kuchenny. Uzbrojony ponownie odwiedził mieszkanie jej przyjaciela. Widząc co się dzieje kobieta próbowała uciekać ale rzucił ją na ziemię. Następnie brutalnie ją zamordował. Zadał jej piętnaście ciosów w klatkę piersiową i głowę. Ciosy były tak silne, że nóż złamał się na trzy części.

Inni obecni w tym mieszkaniu, w tym piętnastoletni chłopiec, próbowali pomóc kobiecie ale Karar zagroził, że ich też zabije. Kiedy odszedł kobieta jeszcze żyła ale zmarła zanim zdążono udzielić jej pomocy.

Sąd skazał uchodźcę na karę dożywotniego więzienia. Najwcześniej będzie mógł być zwolniony warunkowo za 25 lat. „W twoim ataku wydaje się, że nastąpiła przerwa zanim kopnąłeś ją i nazwałeś prostytutką” – powiedział sędzia który prowadził tą sprawę – „Jest w tym gorzka ironia gdyż zabiłeś ją ponieważ nie chciała zachować się tak, jak chciałeś.

Źródło: Metro Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij