Kraj

Szokujący występ na wyborach “Mr Gay” w Poznaniu. Mężczyzna przebrany za kobietę podciął gardło kukle z twarzą abpa Jędraszewskiego

W poznańskim klubie Punto Punto odbyły się wybory “Mr Gay 2019”. Jedną z atrakcji imprezy był występ drag queen “Mariolki Rebell”, podczas którego symulowano morderstwo arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego. 

Relację z występów opublikowano w mediach społecznościowych. Na zdjęciach widać dmuchaną lalkę z przyklejoną twarzą arcybiskupa Jędraszewskiego, której “Drag Queen Mariolka Rebell” wbija w gardło rękę. Na ubraniu mężczyzny widać plamy przypominające krew, dookoła bawią się uczestnicy poznańskiej imprezy.

Według regionalnej redakcji Telewizji Polskiej, która jako pierwsza zajęła się tematem szokującego “występu”, do prokuratury nie wpłynęło “żadne zgłoszenie w tej sprawie, a wszelkie czynności mogą być podjęte jedynie na wniosek osoby, która czuje się poszkodowana”.

Organizatorzy odnieśli się do zajścia w mediach społecznościowych:

– W imieniu swoim chcemy przeprosić wszystkie osoby, które poczuły się urażone występem jednej z Drag Queen podczas naszego wydarzenia. Pragniemy jednak zaznaczyć, iż nie zostaliśmy wcześniej poinformowani o szczegółach występu. Nie akceptujemy tego typu występów – informują na profilu Mr. Gay Poland na Facebooku.

OświadczenieJako organizatorzy konkursu Miss Lesbian Poland 2019 oraz Mr Gay Poland 2019, które odbyły się 9 i 10…

Opublikowany przez Mr. Gay Poland Środa, 14 sierpnia 2019

Źródło: Stefczyk.info na podst. TVP3 Autor: red.
Fot. fb

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij