Kraj

Kaleta uderza w stołeczny ratusz. “Trzaskowski oficjalnie wycofuje się z jednej z kluczowych obietnic”

Rafał Trzaskowski 10 miesięcy po wyborach oficjalnie wycofuje się z jednej z kluczowych obietnic – pisze Sebastian Kaleta na Twitterze. Radny Prawa i Sprawiedliwości w ten sposób skomentował decyzję warszawskiego ratusza o niewybudowaniu parkingów podziemnych w centrum stolicy.

Słynna warszawska “strefa relaksu” pozostanie z mieszkańcami stolicy Polski na dłużej. Nie zostanie na nim wybudowany parking podziemny, gdyż zgodnie ze słowami Rafała Trzaskowskiego żaden inwestor nie wyraził zainteresowania sprawą. O całej sytuacji za pośrednictwem Twittera poinformował Sebastian Kaleta, który zaznaczał, iż prezydent stolicy złamał swoją wyborczą obietnicę.

– Rafał Trzaskowski 10 miesięcy po wyborach oficjalnie wycofuje się z jednej z kluczowych obietnic budowania parkingów podziemnych na Pl. Bankowym, Pl. Teatralnym i Pl. Konstytucji i zazielenienia tych terenów, by wyglądały jak przed wojną… w zamain #StrefaRelaksu – czytamy w pierwszym wpisie.

Prezydent Warszawy tłumaczy, że inwestycje nie dojdą do skutku, ponieważ nie ma zainteresowania inwestorów. Tylko, że w kampanii nie było mowy o zewnętrznych inwestorach… kolejne oszustwo wyborcze PO– dodał w komentarzu

Źródło: Twitter/ Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij