Publicystyka

Zażarta dyskusja po wpisie Ziemkiewicza. Publicysta podzielił się swoją opinią o TVN. “Od 30 minut oglądam TVN24…”

Rafał Ziemkiewicz należy do osób, które bardzo często dzielą się swoimi opiniami oraz przemyśleniami w mediach społecznościowych, wywołując przy tym szeroką dyskusję. Nie inaczej było tym razem.

W jednym z ostatnich wpisów popularny prawicowy publicysta poruszył kwestię swojej wizyty u lekarza, gdzie w poczekalni został zmuszony do oglądania w telewizji czegoś, na co sam z siebie by się nie zdecydował – stację TVN24. Ziemkiewicza oburzył fakt tego, w jaki sposób prowadzona jest narracja na tej stacji.

W poczekalni u lekarza zmuszony jestem robić coś czego nie robię: od 30 min oglądam TVN24. Nieustające szczucie: Kuchciński, Jędraszewski – faszyzm, putinizm… Zero informacji, czysta histeria i hejt. Nie dziwię się, że ludzie ładujący się tym dzień w dzień wariują z nienawiści. – czytamy w jego wpisie.

Jego wpis wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Jedni zgadzali się z opinią publicysty dotyczącą stacji,  inni zaś uderzali zaś w TVP Info twierdząc, iż to właśnie w telewizji publicznej prowadzona jest najgorsza narracja.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij