Rozrywka

Słynna brytyjska piosenkarka chce, aby nowym premierem UK została czarna lesbijka chora na AIDS

Brytyjskiej lewicy bardzo nie podoba się fakt, że nowym premierem UK został Boris Johnson. Znana piosenkarka Paloma Faith opublikowała w związku z tym listę cech idealnego premiera.

Faith jest w UK bardzo znaną artystką. W 2015 roku dostała nagrodę BRIT dla najlepszej kobiecej solistki. Jej debiutancki album osiągnął status platyny. Obecnie jest jedną z prowadzących program The Voice UK.

Artystka opublikowała na Twitterze zdjęcie plakatu, który wymienia kogo brytyjska lewica chciałaby widzieć w roli nowego premiera. Większość z nich jest co najmniej kuriozalna.

„Chciałabym premiera, który dokonał aborcji w wieku 16 lat”; „Chciałabym kogoś, kto jest transwestytą, brał narkotyki i brał udział w terapii” ; „Chciałabym osoby z AIDS na premiera” etc.

„Chciałabym wiedzieć dlaczego jest to niemożliwe” – kończy się opublikowana przez artystkę lista – „Chciałabym wiedzieć dlaczego kiedyś zaczęliśmy się uczyć, że premier to zawsze klaun”.

Brytyjscy internauci nie przyjęli tej deklaracji dobrze. „Chciałbym żyć w demokracji, gdzie opinie ludzi są szanowane i ich głosy się liczą, bez różnicy jakie te opinie są” – skomentował jeden z użytkowników Twitttera. „Nie skarbie, nie chcesz” – dodał inny – „Chcesz kogoś, kto utrzyma kraj, w którym będziesz mogła żyć w absolutnym luksusie i gwarantowanym bezpieczeństwie, niezagrożonym pokoju i wolności od opresji kiedy walczysz z wyobrażoną niesprawiedliwością w imieniu klasy robotniczej która Cię tam umieściła”.

 

 

Źródło: Breitbart, Twitter Autor: WM
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij