Publicystyka

Oburzająca profanacja! Działaczka LGBT chciała sprzedawać figurkę Matki Boskiej w kształcie… waginy

Profanowanie symboli religijnych stało się już powszednią praktyką wśród lewicowych środowisk, które co jakiś czas wywołują oburzenie kolejnymi pomysłami uderzającymi w wiarę chrześcijańską. Nie inaczej było tym razem, kiedy jedna z wrocławskich artystek wystawiła na sprzedaż… wizerunek Matki Boskiej w kształcie waginy.

Była już Matka Boska tęczowa, była też wagina jako Najświętszy Sakrament. Było też wiele innych, skandalicznych pomysłów ze strony lewicowych środowisk, związanych głównie z ruchem LGBT, które godziły przede wszystkim w uczucia religijne Polaków. Najbardziej szokujące w tym wszystkim jest to, do czego ci ludzie będą w stanie się jeszcze posunąć, żeby uderzyć w prawą stronę i wypromować własną ideologię. Dominika Kulczyńska z Wrocławia na pewno utwierdza w przekonaniu, że daleko, odlegle wykraczając poza granice dobrego smaku.

Cipkomaryjka ma teraz nową funkcję. Malowana w tęczowy wzór kosztuje 80 złotych, a dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany Kampanii Przeciw Homofobii. Ważna jest teraz edukacja i wsparcie, a żeby to się udało potrzebna jest kasa – oznajmiła wrocławska “artystka”, prezentując figurki Matki Boskiej w kształcie waginy.

I choć filmik zniknął z profilu kobiety, to jednak części internautów udało się zachować jego kopie. A to nie wszystko. Dominikę Kulczyńską prawdopodobnie mogą czekać kłopoty przed wymiarem sprawiedliwości. Zarówno władze Młodzieży Wszechpolskiej, jak i Młodej Prawicy poinformowały o podjęciu odpowiednich kroków prawnych i zgłoszenia do prokuratury możliwości popełnienia przestępstwa przez artystkę.

Źródło: TVP Info Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij