Kraj

Kaczyński zapowiada swoje odejście? “Za kilka lat ktoś inny będzie stał w tym miejscu, bo mam już swoje lata”

Jarosław Kaczyński zaskoczył wszystkich zebranych podczas pikniku rodzinnego pod Radomiem. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział, że wkrótce odejdzie z polityki, a na jego miejscu będzie “ktoś inny”.

Polityk partii rządzącej podczas festynu rodzinnego w gminie Gózd w województwie Mazowieckim wiele mówił o zapowiedziach zmian na wsi, a także polepszenia komfortu życia ludzi mieszkających w małych miejscowościach. Jednak pod koniec wystąpienia Jarosław Kaczyński zaskoczył wszystkich zebranych stwierdzeniem, iż jego czas w polityce dobiega powoli końca, a na jego miejsce przyjdzie ktoś inny.

– Wierzę, że za cztery lata ktoś, kto będzie stał w tym miejscu, bo ja już mam swoje lata, więc to pewnie nie będę ja, będzie mógł powiedzieć: kolejny raz dotrzymaliśmy słowa i uczyniliśmy wielki krok w tym kierunku, o którym mój poprzednik mówił – mówił prezes PiS pod koniec pikniku.

Czy to rzeczywiście zapowiedź politycznej emerytury Jarosława Kaczyńskiego? Część polityków PiS uspokaja twierdząc, że Jarosław Kaczyński lubi od czasu do czasu “wypuścić”taką sugestię i patrzeć, jak na te rewelacje zareagują inni. W ostatnich latach kilkukrotnie padały podobne wypowiedzi z ust polityka, jednak do tej pory Jarosław Kaczyński sprawuje funkcję lidera Prawa i Sprawiedliwości, a podczas jesiennych wyborów parlamentarnych wystartuje z pozycji nr.1 w Warszawie.

Źródło: Fakt Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij