Kraj

Oni naprawdę znowu to zrobili! Kolejna zabawna literówka w hasztagu PO rozśmieszyła internautów do łez

Wpadki działaczy Platformy Obywatelskiej są już powoli codziennością. Działacze opozycyjnej partii nie tak dawno zapowiedzieli nową strategię partii, polegającą na wyjściu do ludzi i wdanie się w dyskusje z nimi na temat przyszłości Polski. Całą akcję politycy PO rozpowszechniali po mediach społecznościowych, dodając przy tym promujące ją hashtagi. Okazuje się jednak, że na tym polu część działaczy Platformy kompletnie sobie nie radzi. 

Literówka #TwójSzwab, zamiast #Twój Sztab, szybko zyskało status prawdziwego hitu wśród internautów. Sytuacja na tyle rozbawiła Polaków, że Ci wyprodukowali masową ilość memów związanych z błędnym hashtageim.

Wydaje się jednak, że #TwójSzwab powoli może schodzić ze sceny i ustąpić miejsca kolejnemu hashtagowi promującego akcję Platformy, który zawiera w sobie dość zabawną literówkę. Chodzi o hashtag “POrozmawiajmy”, który przez jednego działacza został omyłkowo nazwany jako “POrozwalajmy”. Polityk co prawda zdążył poprawić już swój post, jednak czujni internauci szybko porobili screeny z danego wpisu.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij