Kraj

Skandaliczna wypowiedź Aleksandry Dulkiewicz. Oskarża PiS o… próby samobójcze wśród uczniów

Aleksandra Dulkiewicz znowu bulwersuje.  Tym razem swoją wypowiedzią postanowiła zaskoczyć widzów porannego programu Polsat News. Prezydent Gdańska z całym przekonaniem stwierdziła, że Prawo i Sprawiedliwość… odpowiada za samobójstwa wśród uczniów.

Gdańska polityk na antenie Polsat News odniosła się do kwestii reformy szkolnictwa oraz obecnej sytuacji uczniów. W programie prowadzonym przez Agnieszkę Gozdyrę Dulkiewicz wyznała, że w ostatnim czasie otrzymała bardzo sporo informacji o próbach samobójczych wśród uczniów ostatnich klas podstawówki czy gimnazjum. Co więcej prezydent Gdańska wskazała winnego całej sytuacji, czym zaskoczyła zarówno prowadzącą program, jak i wszystkich widzów Polsatu.

Presja dodatkowa na tych młodych ludzi, którą wytworzył rząd Prawa i Sprawiedliwości – nie boję się tego słowa użyć, bo oni są autorami tej reformy – a każą odpowiedzialność ponosić nam, samorządom – powiedziała polityk.

Agnieszka Gozdyra nie udawała zaskoczenia stwierdzeniem gdańskiej prezydent, dlatego dopytała ją, czy naprawdę oskarża Prawo i Sprawiedliwość jako winnych prób samobójczych wśród uczniów.

Tak jest, bardzo dobrze pani zrozumiała – odpowiedziała bez wahania Dulkiewicz, która dodała, że partia Jarosława Kaczyńskiego musi wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

Sprawą zainteresował się jeden z użytkowników Twittera, który w tym celu postanowił powołać się na dane statystyczne z policyjnych baz.

Źródło: Polsat News/ Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij