Świat

W odmętach propagandy LGBT. Znana firma zmienia nazwę płynu do naczyń, aby wspierać tęczowe środowiska

Propagowanie ideologii LGBT widzimy coraz wyraźniej na każdym kroku, zwłaszcza podczas tzw. “miesiąca dumy” podczas którego spora liczba marek czy firm stara się wspierać środowiska homoseksualne. O krok dalej poszło przedsiębiorstwo Procter&Gamble, która postanowiła zmienić nazwę swojego rozpoznawalnego płynu do naczyń “Fairy” na “Fair”, co w opinii władz firmy ma zwracać uwagę na prawa społeczności LGBT.

Wraz ze zmianą nazwy nastąpiła także transformacja loga produktu, które od teraz jest tęczowe. Co więcej Procter&Gamble zamierza opublikować szeroki raport dotyczący LGBT+, a także rozmowy video, w których poruszane będą kwestie związane ze środowiskami homoseksualnymi.

-Tęczowa flaga na opakowaniu jest przyjemnym i widocznym sposobem na pokazanie wsparcia i jako gej z zadowoleniem to przyjmuję, ale chcę mieć pewność, że wykorzystujemy siłę, jaką mamy jako marka, by zachęcać do rozmów – przekonuje lider komunikacji LGBT+ w firmie, który wierzy, iż produkt przekonaZ większość rodzin do poruszania w ich domach tematyki praw osób LGBT.

Procter&Gamble nie jest jedyną duża marką, która postanowiła wesprzeć osoby homoseksualne. Wsparcie wyraziły takie firmy, jak m.in. Volvo czy IKEA.

Źródło: Pch24 Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij