Kraj

Komornik ścigał Marcinkiewicza w czasie zawodów sportowych. „Moja stalkerka chciała by zabrał mi rower”

Kolejne kłopoty Kazimierza Marcinkiewicza. Były premier pożalił się na Instagramie, iż jego była małżonka nasłała na niego komornika. Wszystko z powodu ogromnego długu alimentacyjnego na rzecz Izabeli Olchowicz-Marcinkiewicz, który ma sięgać już 100 tysięcy złotych.

Kazimierz Marcinkiewicz wziął udział w zawodach sportowych Ironman 5150 w Warszawie. Udało mu się ukończyć sportowe zmagania, pomimo nieprzyjaznych okoliczności.

– Moja stalkerka zarządała (pisownia oryginalna) od komornika by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem – napisał na Instagramie Kazimierz Marcinkiewicz.

View this post on Instagram

Ironman 5150 w Warszawie, to genialne zawody. Świetna organizacja i cudowni wolontariusze, zawsze gotowi do pomocy. Zupa na Zegrzu, piękna trasa rowerowa do Warszawy i w Warszawie, No i kapitalne bieganie wzdłuż Wisły. Kibiców mało, ale taka jest Warszawa, trzeb lat żeby coś się zakorzeniło. Zostałem finiszerem choć nie poprawiłem wyników zeszłorocznych. Pierwszy raz pływałem open water bez pianki. Może zjada mnie stres. Moja stalkerka zarządała od komornika by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem. Z jeszcze większym zaangażowaniem wracam do treningów. Oj ile uśmiechniętych ludzi dziś spotkałem 😁

A post shared by Kazimierz Marcinkiewicz (@marcinkiewiczkazimierz) on

W przeszłości polityk zapewniał, iż wszystkie jego problemy finansowe są jedynie wymysłem mediów, pomimo istnienia dokumentacji potwierdzającej taki stan faktyczny. Wiadomo także, że byłemu szefowi rządu zajęto wierzytelność z tytułu wynajmu mieszkania w Warszawie.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij