Kraj

Jak politycy Platformy Obywatelskiej wykorzystują skompromitowanego agenta służb specjalnych?

Znikająca sekstaśma, pomówienia i nieistniejące dowody, czyli kuriozalna gra byłego funkcjonariusza służb specjalnych. W tle oskarżenia, groźby, niszczenie ludzi i autoplagiat.

Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” zadają pytania o wiarygodność człowieka, który z szukania haków i produkowania donosów uczynił styl życia. Jak politycy Platformy Obywatelskiej wykorzystują skompromitowanego agenta? Czy autor dziesiątek pomówień, w kolejnych miejscach pracy rzucający bezpodstawne oskarżenia wobec osób, które mu podpadły, mógł być sterowany przez walczących o wpływy w służbach polityków i funkcjonariuszy? Jak doszło do tego, że został on zatrudniony w CBA? Próba zdyskredytowania służb specjalnych i prominentnego polityka partii rządzącej, czyli prawdziwe oblicze porucznika Wojciecha J. „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:50 w TVP1.

Źródło: TVP Autor:
Fot. TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas

Ankieta

Najważniejszym postulatem opozycji przed wyborami będzie:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij