Kraj

Scheuring-Wielgus ponownie zaskakuje. Kuriozalna wypowiedź posłanki Teraz

Oddanie psów do schroniska przez Joannę Scheuring-Wielgus wywołało lawinę komentarzy wśród polskich internautów, którym nie spodobała się jej decyzja. Jednak jeszcze większe oburzenie wywołał jej wywiad dla portalu gazeta.pl, w którym posłanka zadeklarowała, że będzie wspierać schronisko finansowo, pod warunkiem, że dostanie się do Parlamentu Europejskiego.

Dziennikarz prowadzący rozmowę spytał się byłej posłanki Nowoczesnej o kwestię związana z oddaniem psów do schroniska. Scheuring-Wielgus wytłumaczyła, że nie była to wcale prosta procedura, gdyż wiązała się z podpisywaniem ogromnej ilości dokumentów i przygotowaniem oraz zaszczepieniem zwierząt.

W dalszej części rozmowy posłanka Teraz! musiała odpowiedzieć na pytanie czy wpłacała wcześniej pieniądze na schronisko, do którego oddała psy. Polityk odpowiedziała twierdząco na to pytanie, jednak nie pamiętała w jakiej kwocie wspierała ośrodek. Dziennikarz wytłumaczył jej, że koszt utrzymania dwóch psów przez dwa lata to około 20 tys. złotych. Posłanka postanowiła skorzystać z okazji, by zachęcić ludzi do głosowania na nią podczas wyborów do PE.

To jest bardzo pomysł. Gdybym się dostała do Parlamentu Europejskiego, to mogłabym taką kwotę wpłacić – powiedziała Scheuring-Wielgus.

 

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie przełożone z 2022 na 2026 rok

0 0

Bosak o ewentualnej koalicji z PiS: nie ma takich rozmów

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij