Rozrywka

Propagowanie nazizmu, homofobia, mowa nienawiści. Polacy oburzeni skandalicznym programem TVN-u

Najnowsza edycja “Big Brothera” szokuje widzów w całym kraju. W programie realizowanym w stacji TVN doszło już do kilku, skandalicznych zachowań m.in. wykonywania nazistowskich gestów czy także aktów homofobii.

“Big Brother” jest programem rozrywkowym typu reality-show, w którym uczestniczy programu starają się wypełniać zadania polecone im przez tytułowego “wielkiego brata”. Od współuczestników, a także decyzji widzów zależą dalsze losy danej osoby na planie. Oprócz obserwowania, jak uczestnicy programu radzą sobie z wyznaczonymi zadaniami, fani programu mogą także obserwować ich życie codziennie w miejscu w którym przebywają, za pomocą kamer umieszczonych w całym domu. Niejednokrotnie dochodziło tam do wielkich skandali, które gorszyły telewidzów, przez co wielokrotnie zarzucano programowi charakter demoralizujący.

Takich komentarzy również nie brakuje przy najnowszej edycji popularnego show, gdzie uczestnicy wielokrotnie dopuszczali się szokujących zachowań. Jednym z przykładów było nastawienie wielu współuczestników programu do orientacji seksualnej jednego z nich, którego często wyśmiewano z tego powodu. Po jego odejściu z reality-show jeden z jego byłych współlokatorów proponował spalenie “pedalskiego łóżka”.

To nie wszystko. Oleh, pochodzący z Ukrainy uczestnik “Big Brothera”, wspólnie ze swoim kolegą z programu, Kubą, mieli wykonywać gest nazistowskiego pozdrowienia z ręka uniesioną ku górze.

Homofobia, promocja faszyzmu, rasizm, brak poszanowania dla drugiego człowieka – to tylko kilka zarzutów kierowanych pod adresem stacji TVN, które oburzają telewidzów jeszcze bardziej, niż niemoralne życie uczestników show. Niektórzy uważają także, że władze stacji dopuściły się absurdalnej hipokryzji. Wielokrotnie w programach TVN skupiano się na krytyce tzw. patostreamerów, podczas gdy sami puszczają reality-show nie różniące się zbytnio treścią, jaką przekazują wspomniani streamerzy.

Nieprzychylne oceny pod adresem stacji kierują także niektórzy uczestnicy programu.

Źródło: TVP Info Autor: JD
Fot. Twitter

Ankieta

Najważniejszym postulatem opozycji przed wyborami będzie:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

0 0

Czy istnieje opozycyjny pakt senacki? Opozycja sama nie wie

0 0

Czy polskie “Złotka” zwyciężą w ME?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij