Rozrywka

Znany aktor skrytykował “antypolską” ustawę. Posypały się na niego gromy

Jarosław Jakimowicz, aktor znany między innymi z filmów: “Młode Wilki”, “Tato” czy “Poranek kojota” postanowił na swoim profilu na Facebooku zabrać głos w sprawie głośnej amerykańskiej ustawy Just Act 447.

Ustawa, która według krytyków jest antypolska i ma być batem na kraje,  które nie uregulowały kwestii reprywatyzacji mienia żydowskiego, od samego początku budzi liczne kontrowersje. W jej sprawie głos zabierali politycy różnych opcji politycznych, publicyści i dziennikarze. Teraz na temat amerykańskiego prawa postanowił wypowiedzieć się znany aktor. Jarosław Jakimowicz na swoim profilu na Facebooku zamieścił grafikę, która oburzyła lewicowych aktywistów.

PRZEPRASZAM TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY ZWRACAJĄ UWAGĘ ,ŻE POWINNO BYĆ POLSKA A JEST POLAND, MACIE RACJĘ, ale tu chodzi o ustawę 447. TEN POST NIE JEST SKIEROWANY DO ŻYDÓW !!!!!!

Opublikowany przez Jarek Jakimowicz Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

Pod postem zawrzało. Na aktora posypały się gromy, że szerzy antysemityzm i mowę nienawiści. Sprawę podchwyciły liberalne media, które nazwały wpis aktora antysemickim. Nic dziwnego, że artysta postanowił zabrać głos w sprawie tego ataku:

“TO JAKIŚ ABSURD! CO SIĘ DZIEJE W MOIM KRAJU?? CZUJĘ SIĘ PATRIOTĄ I JESTEM PRZECIWNIKIEM AMERYKAŃSKIEJ USTAWY 447 ,KTÓRA JEST NACISKIEM, ZMUSZANIEM POLSKI DO ROZLICZANIA SIĘ ZA HOLOCAUST /MAMY PŁACIĆ ZA NIEMCÓW?!/ DAŁEM TEGO WYRAZ NA FB. NIE NAPISAŁEM SŁOWA O ŻYDACH I DO ŻYDÓW. PRZEŻYŁEM SKOMASOWANY ATAK NA SWÓJ PROFIL I W CIĄGU GODZINY DOSTAŁEM OK 300 POSTÓW Z GROZBAMI I OBELGAMI.! NIE KIEROWAŁEM POSTU DO ŻYDÓW. MEDIA , KTÓRE SĄ NA USŁUGACH PODCHWYCIŁY TEMAT I PISZĄ O MNIE ANTYSEMITA ??!!! CHORE!!! DLACZEGO NIKT NIE PISZE CO I KTO KIERUJE POLAKAMI , KTÓRZY SĄ ZA PODPISANIEM TEJ USTAWY???? O TYM JAKIMI SĄ PATRIOTAMI???!!!” – napisał w komentarzu do całej sytuacji. 

TO JAKIŚ ABSURD! CO SIĘ DZIEJE W MOIM KRAJU?? CZUJĘ SIĘ PATRIOTĄ I JESTEM PRZECIWNIKIEM AMERYKAŃSKIEJ USTAWY 447 ,KTÓRA…

Opublikowany przez Jarek Jakimowicz Środa, 24 kwietnia 2019

 

Źródło: Autor:
Fot.

Ankieta

Najważniejszym postulatem opozycji przed wyborami będzie:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij