Publicystyka

Ziemkiewicz wyśmiał Owsiaka. Tak publicysta skomentował apel szefa WOŚP o wsparcie strajku nauczycieli

Jerzy Owsiak zwrócił się z apelem w stronę Polaków, aby wszelkimi możliwościami wsparli strajk nauczycieli, niezależnie od tego, w jakiej sytuacji znajdą się uczniowie. Na wezwanie szefa WOŚP odpowiedział ironicznie Rafał Ziemkiewicz.

Owsiak zamieścił na jednym z profili społecznościowych nagranie, w którym wzywa Polaków do wsparcia strajku. “Wiem, że jest ciężko, wiem, ze to są dzieci, którymi musimy się zająć, ale my w fundacji także mamy rodziców, którzy muszą się opiekować dziećmi” – mówi szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mężczyzna prosił przy tym o cierpliwość, gdyż protestujący “nie tylko mówią o pensjach, ale także o Polsce i systemie”.

Na jego apel odpowiedział Rafał Ziemkiewicz. Znany publicysta w ironiczny sposób skomentował wezwanie szefa WOŚP.

-Jak ja, świecki święty, mówię, że macie gówniarze repetować rok, bo walka z PiS jest uber alles – to tak! A, i nie zapomnijcie ganiać dla mnie z puszkami w przyszłym roku też – pisze na Twitterze prawicowy publicysta.

Źródło: Twitter/ Do Rzeczy Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Czy istnieje opozycyjny pakt senacki? Opozycja sama nie wie

0 0

Czy polskie “Złotka” zwyciężą w ME?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij