Sport

Jarosław B. zatrzymany. Były piłkarz Lechii Gdańsk jest podejrzany o popełnienie przestępstwa na tle seksualnym

Jarosław B., były piłkarz m.in. Lechii Gdańsk, Amici Wronki czy Widzewa Łódź został zatrzymany w Sopocie. Jak informuje RMF FM zawodnik jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. 

Do całego zdarzenia, jak podaje rozgłośnia, miało dojść w jednym z sopockich hoteli. Były piłkarz miał się w nim spotkać z dwudziestokilkuletnią kobietą. To właśnie ona miała złożyć zawiadomienie w prokuraturze o możliwości popełnienia przestępstwa przez byłego zawodnika polskiej ekstraklasy. Sam Jarosław B. został zatrzymany po tym, jak sam stawił się na przesłuchanie w sopockiej prokuraturze.

Najprawdopodobniej piłkarz jest obecnie przesłuchiwany, jednak prokuratura nie chce zdradzać szczegółów postępowania. Wiadomo także, że śledczym udało się zabezpieczyć hotelowy monitoring w celach dowodowych.

Jarosław B. w przeszłości reprezentował barwy Amiki Wronki oraz Widzewa Łódź. Zaliczył także dwuletni epizod w tureckim zespole Antalyaspor. Pod koniec kariery grał dla Lechii Gdańsk, w której za młodu występował w kadrze juniorskiej. Po 2014 pozostał w klubie już jako pełnomocnik ds. sportowych, a następnie jako dyrektor akademii piłkarskiej Lechii. W bieżącym sezonie był jednym z asystentów Piotra Stokowca w kadrze seniorów. Prywatnie był mężem zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, z którą dwójkę synów oraz córkę.

Źródło: RMF24 Autor: JD
Fot. Twitter

Ankieta

Najważniejszym postulatem opozycji przed wyborami będzie:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij