Kraj

Emocjonalny wpis Kożuchowskiej na temat pożaru w Notre Dame. Aktorce odpowiedział Andrzej Duda

Pożar katedry Notre Dame poruszył wiele osób na całym świecie. Tragedia żywiołowa, z jaką spotkała się słynna, paryska budowla wywołała spore emocje również w Polce. Jedną z takich osób jest Małgorzata Kożuchowska, która w emocjonalny sposób opisała swoje odczucia na temat katastrofy. Na jej wpis odpowiedział Andrzej Duda.

Znana polska aktorka wrzuciła na swoim Instagramie fotografię z płonącą katedra Notre Dame. Kożuchowska w opisie sama przyznała, że “nie może powstrzymać łez”, a towarzyszą jej jedynie takie emocje jak żal, szok czy niedowierzanie. Jej publikacja na popularnym portalu spotkała się z szeregiem reakcji i komentarzy. Jedną z takich osób był Andrzej Duda.

Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest… – napisał polski prezydent.

Pożar w katedrze Notre Dame wybuch w poniedziałek ok. godziny 19. Strażakom udało się opanować żywioł we wtorek ok. godziny 4 nad ranem. Nie odnotowano żadnych poszkodowanych, większość zabytków i relikwii została zabezpieczona, a prokuratura francuska obecnie bada przyczyny kataklizmu. Z budynku zawaliła się iglica oraz dach na w skutek natężenia płomieni.

Źródło: instagram Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij