Rozrywka

Skandal z udziałem Dody. Gwiazda show-biznesu szantażowała byłego partnera sekstaśmami

Jak informuje “Super Express” znana celebrytka Dorota R. oraz jej mąż Emil S. staną wkrótce przed obliczem wymiaru sprawiedliwości w związku z wystosowanym przeciwko nim akcie oskarżenia. Popularna Doda miała szantażować swojego byłego partnera sekstaśmami. 

Emil H., były partner celebrytki, rozstał się z gwiazdą show-biznesu ok. trzech lat temu. Jak jednak zaznacza tabloid od tego momentu co jakiś czas spotykają się na sali rozpraw. Jednak tym razem Doda wpadła w prawdziwe tarapaty. Warszawska prokuratura wystosowała do sądu rejonowego akt oskarżenia przeciwko byłej piosenkarce oraz jej obecnemu mężowi.

Dorota R. oraz Emil S. są oskarżani o szantażowanie byłego partnera kobiety ujawnieniem kompromitujących seksnagrań. Parze miała pomagać wynajęta przez nich grupa sześciu mężczyzn. Doda chciała w ten sposób wymusić na Emilu H., aby ten wycofał prywatny akt oskarżenia przeciwko niej.

Jak ustalił “Super Express” taśmy miały przedstawiać byłego partnera piosenkarki używającego różnych akcesoriów erotycznych, które mogłoby go oczernić w środowisku zawodowym, w którym pracuje. Jest podejrzenie, że nagrania mogła wykonać sama Doda.

Źródło: Super Express Autor: JD
Fot. wikipedia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij