Kraj

Wałęsa skomentował swoją wypowiedź z Krosna o obcych cywilizacjach. “Ja mam swoje UFO”

Lech Wałęsa oświadczył w niedzielę, że przekaz medialny z jego spotkania w ub. tygodniu z mieszkańcami Krosna (Podkarpackie), podczas którego miał mówić m.in. o kosmitach i UFO, został zmanipulowany. Odpowiedzialne za to osoby nazwał m.in. prowokatorami. Swoje stanowisko b. prezydent przedstawił na nagraniu wideo umieszczonym na jednym z portali społecznościowych.  

“Ludzie z Krosna: biorę was na świadków. Byłem u was w zeszłą niedzielę, przyjęliście mnie wspaniale. Była ponad godzinna rozmowa z wami, było was między 300 a 500 osób, więcej się nie mieściło w tej sali (…) I popatrzcie co moi wrogowie z tego zrobili, co za komentarze. Między wami był jeden prowokator, który ni z gruszki, ni z pietruszki poruszył sprawę +Bolka+. Sala, gdyby nie moje zachowanie, wyniosłaby go razem z futryną, ale ja tak układałem to spotkanie, aby do tego nie doszło, ale wygwizdaliście i wybuczeliście go i nie pozwoliliście mu głupot opowiadać” – powiedział Wałęsa.  

Dodał: “I zobaczcie co oni z tego zrobili i co wyciągnęli z tego spotkania np. UFO”. “Ja mam swoje UFO, mój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko mój. I ja go przy okazji pewnych zdarzeń jako moje UFO przedstawiłem” – podkreślił. “A jak teraz wielu się wymądrza, jak ktoś mówi +czy Wałęsa odleciał?+. Jeśli ktoś odleciał, to wy z waszą głupotą, w waszym nędznym kłamstwie i oszustwie. Jeden człowiek prowokator dla was jest ważniejszy niż sprawa Polski (…) Ludzie z Krosna odpowiedzcie tym cymbałom, odpowiedzcie tym prowokatorom, którzy nie potrafią korzystać z wolności słowa tylko oszukiwać, brać pieniądze i newsy robić. Obrzydliwe to jest” – ocenił Wałęsa.  

Wystąpienie b. prezydenta w Krośnie zrelacjonował portal internetowy Krosno24.pl, a następnie trafiło ono strony ogólnopolskich portali. “Na innych galaktykach są (cywilizacje – PAP) na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej” – powiedział w Krośnie Wałęsa i ostrzegł, co mogłoby się stać, gdyby Ziemię odwiedzili kosmici. “Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się, +Co oni tu wyprawiają?+” – mówił Wałęsa. “Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, atomem (…), oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie” – ostrzegł Wałęsa i dodał, że obca cywilizacja “może nas tak przytrzymać pięć tysięcy lat”, a później “przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.  

Dlatego zdaniem Wałęsy “to też musimy wziąć pod uwagę” i “musimy się porozumieć”, ponieważ “już pięć czy cztery razy była taka cywilizacja jak nasza.(…) I dochodziło do tego samego momentu, w którym my teraz jesteśmy i nie potrafili się porozumieć” – mówił Wałęsa. Jak tłumaczył, wtedy pojawiał się ktoś taki jak obecnie Putin i ta cywilizacja upadała. “Wyciągnijmy z tego wnioski” – zaapelował były prezydent. 

Źródło: PAP Autor: Robert Pietrzak
Fot. PAP

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij