Publicystyka

Ziemkiewicz i Jaki nie wytrzymali! Ostre słowa pod adresem Biedronia. “Bezczelność! Rzygać mi się chce”

Co roku 21 marca obchodzony jest Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, podczas którego część osób w geście solidarności zakłada dwie różne skarpetki. To samo zrobił Robert Biedroń, co wywołało prawdziwą burzę, podczas której część osób wypomniało liderowi Wiosny, jak wspierał postulat aborcji eugenicznej. 

Dziś nie do pary! A wszystko za sprawą tego, że obchodzimy dziś Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Różni ale równie ważni! – napisał były prezydent Słupska na Twitterze, zamieszczając zdjęcie swoich skarpetek z okazji Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa.

Na post Biedronia natychmiast zareagowali internauci, którzy w dużej części krytycznie odnieśli się do publikacji byłego posła Ruchu Palikota. Wśród osób, które skomentowały wpis polityka był wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki oraz publicysta Rafał Ziemkiewicz, którzy w mocnych słowach wyrazili się na temat hipokryzji Biedronia, który wspiera postulat aborcji eugenicznej, a teraz solidaryzuje się z dziećmi z zespołem Downa.

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij