Kraj

Skandal! Struzik nie zamierza przepraszać za porównanie Kaczyńskiego do Hitlera. Oskarża ludzi o brak poczucia humoru

Adam Struzik nie zamierza przepraszać za skandaliczną grafikę zamieszczoną przez niego na Twitterze, w której Jarosław Kaczyński został porównany do Adolfa Hitlera. Wiceszef PSL nie dostrzega błędów ze swojej strony, tylko ludzi “bez elementarnego poczucia humoru”.

Marszałek województwa mazowieckiego w środę 20 marca wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych, kiedy udostępnił na swoim profilu na Twitterze skandaliczną grafikę. Widać na niej prezesa PiS z charakterystycznym wąsem, jaki w latach swojej dyktatury nosił przywódca III Rzeszy i zbrodniarz wojenny Adolf Hitler. Co prawda polityk PSL usunął swój wpis, ale internauci nie pozwolili, aby sprawa została zapomniana i porobili screeny przypominające Struzikowi czego się dopuścił.

Większość internautów domagała się, aby Struzik przeprosił publicznie za swój niesmaczny żart, a niektóre osoby domagały się jego dymisji. Wiceszef ludowców odpowiedział jednak, że nie zamierza nikogo przepraszać za udostępnienie tej grafiki. Co więcej, on sam zaczął mieć pretensje do wszystkich ludzi, którzy byli zgorszeni jego żartem. Zaczął ich nazywać m.in. “nienawistnikami” czy “ludźmi bez elementarnego poczucia humoru”.

Nie będzie żadnych przeprosin , bo nikogo nie obraziłem.Pozdrawiam wszystkich nienawistników, ludzi zawziętych, oszczerców, kłamców, pogardliwców, wszystkich bez elementarnego poczucia humoru.Spróbujcie się nad sobą przez chwilę zastanowić.W Dniu Szczęścia pozdrawiam – napisał polityk.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij