Kraj

Prezydent Gdańska twierdzi, że nie jest już członkiem Platformy Obywatelskiej. Jan Grabiec: „Uczestniczy w posiedzeniach zarządu regionu pomorskiego PO”

Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, znów jest pełnoprawnym członkiem Platformy Obywatelskiej? Taką informację potwierdził w rozmowie z Wirtualną Polską Jan Grabiec, rzecznik partii. „Procedura zawieszenie ustała, Aleksandra Dulkiewicz znów jest członkiem władz Platformy” – mówił poseł.

Prezydent Gdańska zawiesiła swoje członkostwo w sierpniu 2018 roku, gdy zadecydowała się poprzeć w wyborach samorządowych Pawła Adamowicza. Prezydent startował z własnego komitetu wyborczego „Wszystko dla Gdańska”, którego członkiem została również Aleksandra Dulkiewicz.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu prezydent Gdańska potwierdzała, że nie jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

Odmienną opinię wyraził rzecznik partii, który mówił w rozmowie z Wirtualną Polską wprost: „Aleksandra Dulkiewicz uczestniczy w posiedzeniach zarządu regionu pomorskiego Platformy Obywatelskiej”. „Zawieszenie wygasło po trzech miesiącach. Przyczyna tego zawieszenia wygasła”.

Źródło: Stefczyk.info Autor: ac
Fot. PAP

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij