Publicystyka

Buńczuczne zapowiedzi Grzegorza Schetyny. Będziemy mobilizować!

Będziemy spotykać się z wyborcami na krajowych konwencjach; będziemy w powiatach, w miastach, w regionach – zapowiedział lider PO Grzegorz Schetyna po zarejestrowaniu komitetu Koalicji Europejskiej. Wierzymy, że mobilizacja da zwycięstwo i pozwoli na odbudowanie pozycji Polski w Europie – dodał.

W poniedziałek Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO PSL SLD Nowoczesna Zieloni.

W opublikowanym na Twitterze nagraniu Schetyna wskazuje, że porozumienie powołane przez PO, PSL, SLD, Nowoczesną i Zielonych to grupa ludzi, partii, środowisk, która wie, jak ważna jest odbudowa pozycji Polski w Europie, jak ważna jest ta kampania wyborcza i jak ważne są te wybory.

“Będziemy spotykać się z wami na krajowych konwencjach, nie tylko w Warszawie, w różnych miejscach w Polsce. Będziemy w powiatach, w miastach, w regionach, w województwach, będziemy przekonywać do uczestnictwa w tej kampanii, będziemy mobilizować” – zapowiedział szef PO.

“Wierzymy, że będziemy razem w kampanii i przy urnach wyborczych 26 maja, bo mobilizacja będzie najważniejsza, mobilizacja to zwycięstwo, to odbudowanie pozycji Polski w Europie, to szansa na nowy, dobry czas Polski w UE” – oświadczył Schetyna.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 26 maja.

 

Źródło: PAP Autor: Aleksandra Rebelińska
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij