Publicystyka

Zlecenie remontowe w domu sędzi, zmieniło życie przedsiębiorcy budowlanego w koszmar. Czym jeszcze zaskoczy nas „najwyższa kasta”?

Kradzieże w sklepach, milionowe wyłudzenia w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie, a teraz… „afera remontowa”. Czym jeszcze zaskoczy nas „najwyższa kasta”?  W „Magazynie śledczym Anity Gargas” bulwersująca historia firmy remontowej i pytania o nieskazitelność i bezstronność sędziowską.

Na jakiej podstawie mąż sędzi oskarżył przedsiębiorcę o szkody i kradzież materiałów budowlanych? Dlaczego budowlaniec miał pokryć koszty pobytu sędzi w luksusowym apartamencie nad morzem? Dlaczego lokalni adwokaci odmawiali pomocy prawnej pozwanemu przedsiębiorcy, a wyrok zapadł za jego plecami? Czy na przebieg tej sprawy mógł wpłynąć fakt, że żona pozywającego jest sędzią Sądu Okręgowego? Zlecenie remontowe, które zmieniło życie przedsiębiorcy budowlanego w koszmar w „Magazynie śledczym Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP 1.

 

Źródło: TVP Autor:
Fot. TVP/Magazyn Śledczy Anity Gargas

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij