Kraj

Jakubiak ostro o stacji TVN. “Tak tendencyjnego materiału dawno nie widziałem”

Marek Jakubiak w programie “Tłit” wypowiedział się na temat materiału opublikowanego w stacji TVN dotyczącego Adama Andruszkiewicza. “Oglądają to miałem wrażenie, że Andruszkiewicz prawie siedzi” – mówił polityk.

Chodzi o jeden z ostatnich materiałów “Superwizjera”, w którym dziennikarze TVN twierdzili, iż obecny wiceminister cyfryzacji w 2014 roku podczas wyborów samorządowych miał brać udział w procederze fałszowania podpisów na listach wyborczych Młodzieży Wszechpolskiej. Polityk jednak zaprzecza, aby był zamieszany w całą sprawę i w tym celu zapowiedział zastosowanie odpowiednich kroków prawnych w celu wyjaśnienia całej sytuacji.

Tak tendencyjnego materiału dawno nie widziałem – komentował w programie “Tłit” dla Wirtualnej Polski poseł Marek Jakubiak. Zdaniem byłego działacza ruchu Kukiz’15 materiał stacji TVN wprost wywierał wrażenie, jakby Andruszkiewicz został prawie skazany i był rzeczywiście odpowiedzialny za cały proceder. Jakubiak pochwalił byłego kolegę z partii za podjęcie przez niego działań prawnych, ale nie był optymistycznie nastawiony co do rozstrzygnięcia całej sprawy. Przede wszystkim wskazywał, iż samo postępowanie będzie trwało wystarczająco długo, aby narracja utrzymała się przez kilka lat.

Nagle TVN po 4 latach powie: “Pana Andruszkiewicza przepraszamy, a teraz przechodzimy do wiadomości… – dodał polityk

Jakubiak dodał, że stacja TVN ma swój własny punkt widzenia oraz narrację, jednak pomimo tego nie będzie rozstrzygał kto w tym sporze ma rację.

Źródło: Do Rzeczy/ WP Autor: JD
Fot.

Ankieta

Najważniejszym postulatem opozycji przed wyborami będzie:

Ładowanie ... Ładowanie ...

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij