Rozrywka

Mocne słowa Chodakowskiej. Trenerka odpowiada na krytykę pracy dla TVP. “To jest mój wybór”

Ewa Chodakowska rozszerzyła swoją dotychczasową współpracę z Telewizją Publiczną, która w wiosennej ramówce będzie występowała jako jurorka w programie “Dance, dance, dance”. Decyzja słynnej trenerki spotkała się z krytyką ze strony części fanów, na którą sama zainteresowana postanowiła odpowiedzieć. 

Raz na jakiś czas muszę postawić sprawę jasno. Jestem apolityczna od samego początku. To jest mój wybór – pisze trenerka fitness na swoim Instagramie.

Ewa Chodakowska podkreśla, że jest wdzięczna wszystkim tym osobom, które wspierają i rozumieją jej decyzji. Jednak oprócz podziękowań dla przychylnych fanów, kobieta odniosła się także do słów krytyki, jaka spadła na nią ostatnio. Trenerka przypomina, że od ponad roku pracuje dla stacji TVP2, jako jedna z prowadzących program “Pytanie na śniadanie”. Kobieta zapewnia, że wszystkie programy realizuje całkowicie autorsko, bez ingerencji osób trzecich.

Nie mam narzuconego scenariusza. Od samego początku nie spotkałam się z najmniejszym ograniczeniem swoich działań, bo moje działania są ponad podziałami.  To te głosy, które krzyczą “sprzedałaś się” ograniczają mnie.. próbują nakazywać i zakazywać… zauważasz paradoks? – czytamy we wpisie Chodakowskiej – Mam pełną wolność komunikacji w miejscu pracy, a ograniczenia pochodzą z zewnątrz od ludzi, którzy WALCZĄ „o wolność słowa” 

View this post on Instagram

Na dzień dobry przesyłam Ci mnóstwo dobrej energii od całej naszej trójki ❤️ Te z Was, które znają mnie dobrze, wiedzą, ze w obliczu zamieszania nie chowam głowy w piasek ❤️ Raz na jakiś czas muszę POSTAWIĆ SPRAWĘ JASNO ❣️JESTEM apolityczna od samego początku❣️To jest moj wybór❣️ Oczywiście mam swoją opinie, ale moja misja ma za zadanie łączyć a nie dzielić, zatem polaryzacja w jej obliczu nie ma sensu❣️ZDROWY STYL ŻYCIA JEST PONAD PODZIAŁAMI❣️ Wszyscy bez wyjątku zasługujemy na to, żeby pracować nad jakością naszego życia.. zasługujemy na to żeby być zdrowsi i tym samym szczęśliwsi.. 10 lat temu zobowiązałam się do promowania zdrowego stylu życia.. przed sobą i przed Wami – i to jest moja misja.. Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię, robie wszystko żeby PRZEKAZAĆ DALEJ SWOJĄ WIADOMOŚĆ – przemycić MÓJ CEL, w każdej rozmowie.. Nie chce Was dzielić… Nie chce z tego miejsca robić miejsca bitwy… Jednych moja decyzja uszczęśliwia, innych rozczarowuje – część z Was szuka pokoju..a cześć z Was szuka miejsca do walki.. Dziękuje tym z Was które uszanowały moją decyzje – moje profile nie są nigdy miejscem walki nie będą❣️ Jeśli chodzi o stacje TVP2 i mój udział w TANECZNYM SHOW.. Przez ostatnie dni docierają do mnie głosy ZE SPRZEDAŁAM SIĘ STACJI TVP2 .. hmm… ZAZNACZAM ze w @pytanienasniadanie pracuje od roku 🤨 Do mojego cotygodniowego cyklu zapraszam swoich gości I PORUSZAM WYBRANE PRZEZE MNIE TEMATY❣️❣️❣️⚠️ łącznie i regularnie z tematem PRZEMOCY DOMOWEJ – po emisji odcinka telefony się urywają.. dzwonią OFIARY PRZEMOCY, dzwonią ADWOKACI I RADCY PRAWNI gotowi pomagać pro bono❣️ ⚠️ NIE MAM NARZUCONEGO SCENARIUSZA❗️Od samego początku nie spotkałam się z najmniejszym ograniczeniem swoich działań, bo MOJE DZIAŁANIA SĄ PONAD PODZIAŁAMI!! ⚠️ To TE GŁOSY KTÓRE KRZYCZĄ „SPRZEDAŁAŚ SIĘ” ograniczają mnie.. próbują NAKAZYWAĆ I ZAKAZYWAĆ.. ZAUWAŻASZ PARADOKS? Mam pełną wolność komunikacji w miejscu pracy, a ograniczenia pochodzą z zewnątrz od ludzi, którzy WALCZĄ „o wolność słowa” 🤭 Udział w programie, daje mi szanse PODAĆ DALEJ MOJĄ WIADOMOŚĆ.. dotrzeć do nowej grupy targetowej❣️Gdziekolwiek nie pójdę, MAM MISJE❣️

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Źródło: Do Rzeczy/ Instagram Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij