Kraj

Wzruszający gest. Władze Gdańska zaoferowały pomoc rodzinie zabójcy prezydenta Pawła Adamowicza

„Jestem po spotkaniu z mamą sprawcy. Miasto zaoferowało pomoc rodzinie. Oni też przeżywają swój dramat” – napisał na Facebooku Piotr Kowalczuk, jeden z zastępców śp. prezydenta Pawła Adamowicza.

Zastępca prezydenta ds. polityki społecznej poinformował o wizycie w domu sprawcy zabójstwa.

– Jestem po spotkaniu z mamą sprawcy. Miasto zaoferowało pomoc rodzinie. Oni też przeżywają swój dramat, są zszokowani i zdruzgotani, łączą się w bólu z najbliższymi Prezydenta oraz gdańszczankami i gdańszczanami – czytamy na profilu społecznościowym wiceprezydenta Gdańska.

– Prosimy, by tak jak zawsze życzył sobie tego nasz Prezydent objąć wszystkie ofiary tej tragedii modlitwą, opieką i wsparciem. Nie może być naszej zgody na hejt, przemoc oraz słowa, które ranią i zabijają… – napisał Piotr Kowalczuk.

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fpiotr.kowalczuk.GDN%2Fposts%2F936612776541605&width=500″ width=”500″ height=”690″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allow=”encrypted-media”></iframe>

Źródło: Stefczyk.info Autor: ac
Fot. screen z FB Piotra Kowalczuka

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij