Publicystyka

“Obrzydliwy komentarz” działacza KOD. Jak można napisać coś takiego?

Bohater ulicznej opozycji pułkownik Adam Mazguła, który jeszcze niedawno przekonywał, że stan wojenny, to była igraszka i “zdarzenie z kulturą” postanowił pójść krok dalej. Tym razem Mazguła postanowił zabłysnąć elokwencją, komentując powołanie Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji.

“Mocne, ale jakie komentarze tej decyzji mają być? Piotr Surmaczyński napisał: Naziści już kiedyś zajmowali się “cyfryzacją” w Polsce. :(” – napisał na Twitterze.

 

Trzeba przyznać, że działacz KOD-u ma dar do obrażania ofiar represji systemów totalitarnych. Jak widać dla niego wymordowanie górników z “Wujka” to wydarzenie kulturalne, a obozy koncentracyjne to “cyfryzacja”. Gratulujemy opozycji bohatera.

Do sprawy odniosło się oświęcimskie muzeum, które odpowiedziało Mazgule na Twitterze. Jak ocenił dziennikarz “Rzeczpospolitej” Michał Szułdrzyński, to zdecydowana i spokojna reakcja.

 

Źródło: stefczyk.info/twitter Autor:
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Przywódcy G7 zakpili z nieobecnego Putina

0 0

Putin wyjedzie z Rosji

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij