Kraj

Zdjęcie umieszczone w sieci przez Beatę Szydło wywołało burzę. Ogromna fala hejtu

Wicepremier Beata Szydło postanowiła podzielić się na Facebooku swoją refleksją dotyczącą najważniejszej dla niej książki – Biblii:

“Wszystkim dyskutującym o książkach i bibliotekach – dedykuję. Najwspanialsza i najmądrzejsza księga. Dla wszystkich. Wystarczy ta jedna. Czytajcie! Naprawdę warto!” – napisała na swoim Facebooku Szydło i dołączyła fotografię Biblii, Starego i Nowego Testamentu.

Wszystkim dyskutującym o książkach i bibliotekach – dedykuję. Najwspanialsza i najmądrzejsza księga. Dla wszystkich. Wystarczy ta jedna. Czytajcie! Naprawdę warto!

Opublikowany przez Beata Szydło Poniedziałek, 8 października 2018

Choć wpis był zupełnie neutralny i stanowił  prywatną opinię pani premier spotkał się z zajadłym atakiem przeciwników PiS i Kościoła.

“W Biblii jest napisane aby obciążać winą chłopaka za kolizję z rządową limuzyną?“,

Teraz rozumiem dlaczego rząd PiS łamie Konstytucję. 😡 Najważniejszą i najmądrzejsza książką dla członków rządu powinna być Konstytucja, a nie książki religijne!”,

“To ta książka, w której jest kazirodztwo, morderstwa, sutenerstwo, ludobujstwo, sadyzm itd”najwspanialsza książka, na której warto się wzorować w życiu”,

“Skoro uważasz że biblia jest najważniejsza to idź do zakonu. Premier polskiego rządu powinien czytać konstytucję.“,

“Pierwszy List do Koryntian 14:34-35 “Kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! Nie wypada bowiem kobiecie przemawiać na zgromadzeniu”. Pani Premier jakoś się odniesie?“,

Beata Pachnąca Rosołem napisała, że jej wystarczy jedna książka. Ja w to wierzę. Wygląda i mówi dokładnie tak, jakby w życiu przeczytała jedną.

To tylko niektóre wpisy, które możemy przeczytać pod postem wicepremier. Trzeba przyznać, że “obrońcy demokracji”, kolejny raz pokazali swoje prawdziwe oblicze i tolerancję.

 

Źródło: stefczyk.info Autor: pf
Fot. facebook

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij