Kraj

„PiS-busy” ruszają w Polskę! Będą promować program na wybory samorządowe

O akcji poinformował w niedzielę na Twitterze szef Komitetu Wykonawczego partii Krzysztof Sobolewski. “Ruszamy w Polskę z jasnym przekazem #DotrzymujemySłowa w rządzie #DotrzymamySłowa w samorządzie” – napisał.
Szef sztabu PiS Tomasz Poręba dodał w rozmowie z PAP, że tuż po niedzielnej konwencji samorządowej Prawa i Sprawiedliwości “PiS-bus” z szefem rządu na pokładzie uda się do Łowicza.
“PiS-busy” są niebieskie; widnieją też na nich biało-czerwone barwy polskiej flagi. Jest także logo Prawa i Sprawiedliwości (charakterystyczny orzeł w koronie), a także liczne hasła programowe partii, m.in. “Rodzina 500+”, “Dostępność+”, “Mieszkanie+”, “300 dla ucznia”, “Obniżenie wieku emerytalnego”, “Drogi lokalne”, “Wyższa stawka godzinowa”, “Mała firma, mały ZUS”, “Dotrzymujemy słowa w rządzie, dotrzymamy w samorządzie”.
Niedzielna konwencja PiS rozpocznie się w południe w Warszawie. Według zapowiedzi Poręby zjazd ma nakreślić strategiczne kierunki długofalowych działań partii rządzącej. Zaplanowane są m.in. wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, premiera Morawieckiego, które dotyczyć będzie propozycji dla samorządów. Odsłonięte ma zostać także hasło wyborcze.

(PAP)

fot. Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij