Jedynie prawda jest ciekawa


To ma być terror na wielką skalę. ISIS: „Będziemy zabijać Wasze dzieci, mordować Wasze kobiety”!

27.07.2017

Islamscy terroryści znowu chcą zastraszyć Europę. Jak wynika z ich najnowszego oświadczenia, w swojej propagandzie terroru nie cofną się przed niczym. Planują mordy na wielką skalę i ćwiartowanie ofiar.

O groźbach kierowanych pod adresem Europejczyków przez tzw. Państwo Islamskie informuje chrześcijański portal pch24.pl powołując się na wydawaną w 8 językach w gazetę „Rumiyah”, oficjalny organ Daesz. Gazeta jest tubą propagandową islamskich terrorystów. Od 2016 roku redaktorzy periodyku trują umysły czytelników i zastraszają Zachód, jednak aż tak ostrych komentarzy, jak dotąd nie publikowali.

Wydawcy gazety nawołują do świętej wojny przeciw niewiernym i stosowania najbardziej okrutnych metod. Dżihadyści mają zabijać europejskie kobiety i porywać dzieci. „Niech Allah najwyższy sprawi, że bogactwo niewiernych zostanie odebrane. Ich dzieci, kobiety i broń powinny trafić w ręce tych, którzy walczą o jego sprawę. Nie będziemy się jednak domagać okupu. Jeżeli policja wpadnie na Wasz trop, to musicie je zgładzić. Ci, którzy nie mają broni palnej, niech uczynią to nożem” – czytamy.

Gazeta nawołuje, by ćwiartować wszystkich pojmanych „krzyżowców” przyjeżdżających walczyć z ISIS, a ich ciała rozrzucać nad europejskimi miastami. „Trzeba osłabiać ich morale, odebrać chęć do walki” – pisze Rumiyah.

Islamska propagandówka nawołuje też do atakowania kościołów i miejsc świętych:

„Atakować kościoły, bo ataki przeciw ich kościołom są błogosławione przez Allacha. Umrzeć dokonując tych ataków jest aktem uroczystym, ponieważ Allach prowadzi nas tą drogą wiary. Zabijajcie wszystkich chrześcijan tam wszędzie gdzie się znajdują. Pojmujcie ich, oblegajcie ich i zabijajcie ich. Poczekajcie na odpowiedni moment, by ich bić, ale jeżeli wyznają żal, to ich wypuście, bo Allach jest miłosierny” – cytuje pch24.pl

 

Warto poczytać

 1. merkel21052018 21.05.2018

  Angela Merkel ratuje tonących uchodźców. Ten spot po prostu trzeba zobaczyć!

  Aktorzy do złudzenia przypominający Putina, Trumpa i Kim Dzong Una wspólnie ubolewają nad losem pokrzywdzonych muzułmanów. Po chwili kobieta wyglądająca jak kanclerz Niemiec ratuje tonących uchodźców.

 2. Papiez04052018 21.05.2018

  Papież Franciszek do biskupów: "Nie możecie głosić ubóstwa i żyć jak faraonowie!"

  Papież Franciszek w przemówieniu na inauguracji obrad Konferencji Episkopatu Włoch mówił biskupom w poniedziałek, że nie można głosić ubóstwa i jednocześnie "żyć jak faraon".

 3. 1270szartinkakominka 21.05.2018

  Koszmar w Rosji, mężczyzna przez 20 lat zbierał ciała martwych dziewcząt

  Ta historia brzmi, jak scenariusz podrzędnego horroru i choć wyszła na jaw 7 lat temu, w Rosji wciąż jest o niej głośno. 52-letni profesor z Niżnego Nowogrodu Anatolij Moskwin, przez 20 lat wykopywał na cmentarzu ciała d

 4. AngliaPolakBohater 20.05.2018

  Anglia ma nowego bohatera. To... Polak!

  Do niesamowitej historii doszło w angielskim Reading. Polski imigrant uratował pięć osób z pożaru. - Nie czuję się bohaterem - tłumaczy

 5. 1270portf 19.05.2018

  Portugalskie myśliwce udaremniły tajną operację Rosjan

  Myśliwce F-16 sił powietrznych Portugalii udaremniły tajną operację Rosjan na Półwyspie Iberyjskim. Śmigłowiec, którym lecieli rosyjscy piloci, został zmuszony do lądowania w okolicach Lizbony - poinformował w sobotę dziennik "Diario de Noticias".

 6. 1270royalwed 19.05.2018

  Książę Harry ożenił się z Meghan Markle

  Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle.

 7. Papiez04052018 19.05.2018

  Kościół będzie miał nowych świętych. Kim są?

  Papież Franciszek ogłosił kiedy odbędzie się kanonizacja sześciu nowych świętych Kościoła Katolickiego

 8. Ramadanwiki 18.05.2018

  Smutny znak czasów. Belgijski Ramadan rozpoczął się w... kościele

  Czy Kościół w Europie Zachodniej jeszcze funkcjonuje? Jeszcze niedawno alarmowano, że w brukselskiej diecezji zdesakralizowany ma zostać co piąty kościół. Lukę po chrześcijanach szybko wypełniają muzułmanie.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook