Jedynie prawda jest ciekawa


Tak przerzucają "uchodźców" do Europy. Policja przecierała oczy ze zdumienia

12.12.2017
127chlopieccas
Tak przerzucają "uchodźców" do Europy. Policja przecierała oczy ze zdumienia

Koszmarne odkrycie hiszpańskiej policji i służb granicznych. Podczas rutynowej kontroli na przejściu granicznym między Hiszpanią a Marokiem funkcjonariusze natknęli się na makabryczne znalezisko. Pod tablicą rozdzielczą jednego z samochodów, którego kierowca próbował przekroczyć granicę znajdował się 12-letni chłopiec.

Nastolatek najprawdopodobniej pochodzi z Gwinei i, jak tysiące jego rodaków skuszonych obietnicą Angeli Merkel, chciał dotrzeć do Europy w poszukiwaniu lepszego życia. O mały włos jego podróż mogła zakończyć się tragicznie. Jak poinformowały hiszpańskie służby, chłopiec był odwodniony, przestraszony i wycieńczony, a jego kończyny zdeformowane, co sugeruje, że podróżował w ten sposób przez dłuższy czas. Został znaleziony, kiedy hiszpańscy pogranicznicy zaczęli sprawdzać samochód za pomocą specjalnego skanera sensorycznego. Urządzenie pod tablicą samochodu zarejestrowało bicie jego serca.

- Chłopiec został znaleziony po wyczerpujących poszukiwaniach w miejscu, w którym nigdy byśmy się tego nie spodziewali. Oficer poczuł ciało osoby po tym, jak włożył swoją rękę pod tablicę rozdzielczą. Natychmiast wyrwał „deskę” i wtedy zobaczyliśmy jego – relacjonuje hiszpańska służba graniczna.

Pochodzący z Maroka mężczyzna, który próbował przewieźć chłopca został zatrzymany.    

Pf, fot. Guardia Civil

Warto poczytać

 1. abo22052018 25.06.2018

  Aborcjoniści walczą w sądzie o finansowanie edukacji seksualnej

  Przedstawiciele sieci klinik aborcyjnych Planned Parenthood w wielu amerykańskich miastach podali do sądu administrację Donalda Trumpa. Chcą, aby prowadzone przez nich programy edukacji seksualnej nadal były elementem edukacji w publicznych szkołach.

 2. usa24062018 24.06.2018

  Presja światowej opinii publicznej złamała Trumpa. Dzieci imigrantów ponownie z rodzicami

  Amerykańskie ministerstwo ds. bezpieczeństwa narodowego poinformowało, że 522 dzieci imigrantów oddzielonych od rodziców zatrzymanych za próbę nielegalnego przekroczenia granicy z Meksyku do USA, spotkało się już z rodzicami.

 3. polska24062018 24.06.2018

  Transparent na meczu Polska – Senegal rozwścieczył władze FIFA. Surowa kara i poważne ostrzeżenie!

  Aż 40 tysięcy złotych kary będą musiały zapłacić władze naszej federacji piłkarskiej.Wszystko z powodu jednego z transparentów, który nie spodobał się Komitetowi Dyscyplinarnemu FIFA.

 4. trump23062018 24.06.2018

  Sto drewnianych trumien na granicy obu Korei. Przywieźli je Amerykanie

  Amerykańskie siły zbrojne poinformowały, że na granicę z Koreą Północną przewieziono sto sztuk trumien. Nie są to jednak przygotowania do wojny: KRLD użyje tych trumien aby oddać USA zwłoki ich żołnierzy, którzy zginęli podczas wojny koreańskiej.

 5. merkel23062018 24.06.2018

  Szef MSW Niemiec: „Zaczniemy zawracać imigrantów na granicy, wbrew Angeli Merkel”

  Jeśli szczyt UE nie przyniesie rozwiązania w sprawie imigracji, CSU zacznie zawracać więcej migrantów na granicy mimo argumentu kanclerz Angeli Merkel, że decyzja w tej sprawie należy do niej - powiedział przewodniczący CSU i szef MSW Horst Seehofer.

 6. car23062018 24.06.2018

  Rewolucja w świecie islamu. Po latach zakazu Saudyjki za kierownicą. "Zaufaj Allahowi i w drogę!"

  Po wielkiej kampanii nauki przepisów drogowych, przeprowadzonej pod hasłem "Zaufaj Allahowi i w drogę!", saudyjska Generalna Dyrekcja Ruchu zgodnie z dekretem króla Salmana dała od niedzieli zielone światło kobietom, które chcą same prowadzić samochody.

 7. imigranci11062018 24.06.2018

  Uratowano ok. 600 imigrantów na morzu

  Kutry patrolowe żandarmerii Guardia Civil i inne hiszpańskie jednostki uratowały w sobotę prawie 600 imigrantów

 8. time23062018 23.06.2018

  Płacząca dziewczynka, którą odebrano matce. Ta okładka miała zniszczyć Trumpa. Ujawniamy kulisy kłamstwa!

  Portal Time.com zamieścił zdjęcie dziewczynki z Hondurasu, która wybuchła płaczem po tym, jak agenci amerykańskiej służby granicznej odebrali ją matce, która miała trafić do więzienia za nielegalne przekroczenie granicy USA.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook