Jedynie prawda jest ciekawa


Tajny raport wyciekł do mediów. 6,6 mln migrantów czeka na wjazd do Europy!

25.05.2017

Według tajnego do niedawna raportu niemieckich służby specjalnych, ponad 6,6 miliona uchodźców czeka, by przedostać się do Europy. O całej sprawie poinformował dziennik „Bild”, który powołał się na udostępniony mu oficjalny raport.

Dokument niemieckich służb bezpieczeństwa jeszcze kilka tygodni temu opatrzony był sygnaturą „tylko do użytku służbowego / informacje poufne”. Nie wiadomo, co sprawiło, że przedostał się do mediów.

Pewne jest natomiast to, że jeszcze w styczniu br. takich osób było 5,95 miliona. Według Bilda, sprawa negocjacji porozumienia w sprawie uchodźców z państwami Afryki Północnej ma być częścią programu CDU przed wrześniowymi wyborami. Gazeta przypomina, że podobne porozumienie UE zawarła już z Turcją. 

Uchodźcy przebywają w tzw. „obozach przejściowych” w państwach Północnej Afryki, Jordanii i Turcji, gdzie czekają na dalszą podróż do Europy. Według cytowanego raportu, aż 55 procent uchodźców pochodzi z Nigerii, Bangladeszu, Gwinea, Wybrzeże Kości Słoniowej i Gambii.

Warto poczytać

 1. Hitlerwiki 25.04.2018

  Duch SS wciąż żywy? Radna i nauczycielka gloryfikowała Hitlera

  Deputowana Rady Miejskiej Lwowa straciła pracę nauczycielki w jednej z miejscowych szkół za umieszczenie na Facebooku wpisu, w którym gloryfikowała Adolfa Hitlera - doniosły w środę lokalne media

 2. madsen25042018 25.04.2018

  Znany wynalazca zamordował dziennikarkę i poćwiartował jej ciało. Dostał dożywocie

  Duński wynalazca i konstruktor łodzi podwodnych Peter Madsen został w środę skazany na dożywocie przez sąd w Kopenhadze za zamordowanie w sierpniu 2017 roku szwedzkiej dziennikarki Kim Wall.

 3. 1270armenian 25.04.2018

  Transportery opancerzone na ulicach Erywania

  Transportery opancerzone i konwoje policyjne pojawiły się w środę na ulicach Erywania. Budynki rządowe, w tym siedzibę rządzącej Republikańskiej Partii Armenii, otoczyły kordony policji

 4. 1270kongres 24.04.2018

  Izba Reprezentantów ma głosować nad ustawą ws. mienia ofiar Holokaustu

  W Izbie Reprezentantów Kongresu USA odbędzie się we wtorek głosowanie nad ustawą o sprawiedliwości dla ofiar, którym nie zadośćuczyniono (Justice for Uncompensated Survivors Today - JUST), dotyczącą restytucji mienia ofiar Holokaustu.

 5. Alfiezyje 24.04.2018

  Dyrektor włoskiego szpitala opowiada o próbie uratowania Alfiego Evansa. Ta relacja szokuje

  Wciąż trwa desperacka walka o niespełna 2-letniego Alfiego Evansa. Najbliższe godziny zadecydują o tym, czy dziecko przeżyje. Po południu w sądzie w Manchesterze odbędzie się brytyjsko-włoskie posiedzenie, od którego zależy, czy włoski rząd będzie mógł wywieźć chłopca

 6. 1270polkazaaatakowana 24.04.2018

  Rasistowski atak na Polkę w Wielkiej Brytanii. Zaatakowała ją banda nastolatków

  Pochodząca z Polski 45-letnia Marta Stanisławska, mieszkająca w miejscowości Swindon w południowo-wschodniej Anglii padła ofiarą rasistowskiego ataku ze strony angielskich nastolatków.

 7. whouse24042018 24.04.2018

  Lewicowy kandydat na prezydenta USA zbawi świat? Bernie Sanders chce pracy dla każdego

  Bernie Sanders, główny rywal Hillary Clinton w ostatnich wyborach i nieformalny przywódca lewego skrzydła Demokratów – zaproponował program gwarantowanej pracy dla każdego.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook