Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Media: Książę Harry bliski ożenku

06.10.2013

29-letni książę Harry i jego narzeczona Cressida Bonas, znana jako "Cressie", pobiorą się w 2014 r. - twierdzi "Sunday Telegraph," powołując się na jej przyjaciół.

O tym, że czwarty w sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry jest bliski ustatkowania się, media piszą od pewnego czasu.

"Harry nie przestaje mówić o małżeństwie i dzieciach, a Cressida oswoiła się z tą perspektywą. Ślub najprawdopodobniej odbędzie się w przyszłym roku" - cytuje gazeta swoje źródło.

Para poznała się w 2012 r. dzięki księżniczce Eugenii - kuzynce księcia Harry'ego. Od tego czasu kilka razy widziano ich wspólnie na różnych imprezach towarzyskich i wakacjach.

Bonas na początku tego roku ukończyła konserwatorium muzyczne Trinity Laban, studiowała też taniec na uniwersytecie w Leeds. Jej rodzina wywodzi się w prostej linii od syna królowej Wiktorii - Edwarda VII. Cressida jest córką Lady Mary-Gaye Curzon i jej trzeciego męża bankiera Jeffrey'a Bonasa.

Mówi się o niej, że jest towarzyska, co podoba się księciu Harry'emu, który określany jest jako "książę imprezowicz" (party prince).

PAP/kop
[Fot. PAP/EPA]
Słowa kluczowe:

Wielka Brytania

,

ślub

,

media

CS141fotMINI

Czas Stefczyka 141/2017

PDF (4,89 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook