Jedynie prawda jest ciekawa

Kolejny film z miejsca zabbójstwa Niemcowa

04.03.2015

Na portalu stacji radiowej Echo Moskwy opublikowano film z miejsca zabójstwa Borysa Niemcowa, zastrzelonego w piątek nieopodal Kremla. Nagrania dokonano w trzy minuty po zdarzeniu.

Film opublikowała na swoim blogu Tania Samsonowa. Jak twierdzi - przedstawia on sytuację w trzy minuty po oddaniu strzałów. Zostało zrobione z samochodu przejeżdżającego Mostem Moskworieckim.

Nagranie zaczyna się o 23. 34. Do zabójstwa Niemcowa doszło, wg. oficjalnych informacji - o 23.31.

Dziennikarka informuje, że nagranie zostało przekazane Komitetowi Śledczemu.

Nie chcę analizować nagrania, ale uważam za konieczne jego opublikowanie, co czynię za zgodą autora

— pisze Samsonowa.

Całe nagranie trwa minutę. Ok. 47 sekundy samochód mija prawdopodobnie kogoś nachylającego się nad ciałem Borysa Niemcowa.

Kilka metrów dalej stoi pługopiaskarka. Kawałek dalej widać samochód osobowy, a obok niego kobietę w białym płaszczu. To prawdopodobnie Anna Duricka rozmawiająca z kierowcą samochodu, który zatrzymał się na moście.

>ansa/ echo.msk.ru

Warto poczytać

 1. 1270wyszyn 12.12.2017

  Ważny krok na drodze do beatyfikacji prymasa Wyszyńskiego

  Komisja kardynałów i biskupów w Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych zaaprobowała we wtorek dekret o heroiczności cnót prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego (1901-1981) - wynika z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez PAP ze źródeł kościelnych.

 2. kongres12122017 12.12.2017

  Oskarżenia o molestowanie seksualne demolują amerykańską politykę. Kolejne dymisje

  Fala oskarżeń o molestowanie seksualne, zapoczątkowana przez hollywoodzkiego producenta Harveya Weinsteina, mocno dotknęła amerykańską politykę. Jej najnowszą "ofiarą" jest Trent Franks – republikański członek Izby Reprezentantów z Arizony, który ostatnio ogłosił swoje odejście.

 3. trump12122017 12.12.2017

  Sensacyjna zapowiedź! Amerykanie chcą wrócić na Księżyc

  Donald Trump podpisał rozkaz, który nakazuje Amerykańskiej Agencji Kosmicznej skupienie się nad programami, które pozwolą ludziom po raz kolejny wylądować na Księżycu. Tym razem zostaną tam na dłużej, a następnym krokiem ma być załogowy lot na Marsa.

 4. 127chlopieccas 12.12.2017

  Tak przerzucają "uchodźców" do Europy. Policja przecierała oczy ze zdumienia

  Koszmarne odkrycie hiszpańskiej policji i służb granicznych. Podczas rutynowej kontroli na przejściu granicznym między Hiszpanią a Marokiem funkcjonariusze natknęli się na makabryczne znalezisko

 5. 127cerhdsg4 12.12.2017

  Ten człowiek jest chory z nienawiści do Polski?

  Verhofstadt: kara dla TVN to powód, by podjąć kroki w sprawie Polski

CS150MINIfot

Czas Stefczyka 150/2017

PDF (4,60 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook