Jedynie prawda jest ciekawa


Imigranci przekraczają granicę włosko-francuską. Kordon policji rozbija… Antifa (wideo)

22.04.2018
italy22042018
Imigranci przekraczają granicę włosko-francuską. Kordon policji rozbija… Antifa (wideo)

Doskonale zorganizowany tłum lewicowych działaczy, wśród których ukrywają się imigranci nielegalnie przekraczający granicę włosko-francuską, rozbija kordon złożony z włoskich policjantów. Świetna organizacja środowisk lewicowych wspierających nielegalnych imigrantów to tylko jedna strona medalu. Drugą jest nieudolność służb i policji na Starym Kontynencie, które nie są w sanie poradzić sobie z grupką tzw. „antyfaszystów” zmieszanych z nielegalnymi imigrantami.

Na poniższym materiale filmowym widać, jak nielegalni imigranci przy wsparciu włoskiej Antify z łatwością rozbijają nieudolnie skonstruowany blok włoskiej żandarmerii na granicy z Francją.

Według niektórych źródeł nawet 400 osób mogło w ten sposób przedostać się na teren Francji w ciągu jednego dnia. Francuscy i włoscy "antyfaszyści" przeprowadzili tłum imigrantów przez granicę, a po drugiej stronie czekały na nich już samochody wspierające całą operację, które rozwoziły imigrantów z dala od granicy.

Taka duża operacja nie byłaby oczywiście możliwa bez wsparcia finansowego, którego Antifie hojnie udzielają wspierające imigrację lewicowe organizacje i stowarzyszenia. Nie jest o przecież nic nowego, o tej współpracy wiadomo nie od dziś. Dlaczego więc wciąż pozwala się takim grupom na działanie i dlaczego nie niszczy się choroby tam, gdzie jest jej źródło? 

ac/twitter


Warto poczytać

 1. AngliaPolakBohater 20.05.2018

  Anglia ma nowego bohatera. To... Polak!

  Do niesamowitej historii doszło w angielskim Reading. Polski imigrant uratował pięć osób z pożaru. - Nie czuję się bohaterem - tłumaczy

 2. 1270portf 19.05.2018

  Portugalskie myśliwce udaremniły tajną operację Rosjan

  Myśliwce F-16 sił powietrznych Portugalii udaremniły tajną operację Rosjan na Półwyspie Iberyjskim. Śmigłowiec, którym lecieli rosyjscy piloci, został zmuszony do lądowania w okolicach Lizbony - poinformował w sobotę dziennik "Diario de Noticias".

 3. 1270royalwed 19.05.2018

  Książę Harry ożenił się z Meghan Markle

  Szósty w linii sukcesji do brytyjskiego tronu książę Harry ożenił się w sobotę w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze z amerykańską aktorką Meghan Markle.

 4. Papiez04052018 19.05.2018

  Kościół będzie miał nowych świętych. Kim są?

  Papież Franciszek ogłosił kiedy odbędzie się kanonizacja sześciu nowych świętych Kościoła Katolickiego

 5. Ramadanwiki 18.05.2018

  Smutny znak czasów. Belgijski Ramadan rozpoczął się w... kościele

  Czy Kościół w Europie Zachodniej jeszcze funkcjonuje? Jeszcze niedawno alarmowano, że w brukselskiej diecezji zdesakralizowany ma zostać co piąty kościół. Lukę po chrześcijanach szybko wypełniają muzułmanie.

 6. Putin18052018 18.05.2018

  Cynizm Putina nie zna granic. To co powiedział wprawiło świat w zdziwienie

  Prezydent Rosji Władimir Putin skomentował w piątek słowami: "daj mu Boże zdrowie" informację o tym, że były agent GRU Siergiej Skripal opuścił szpital w Salisbury. Skripal zdaniem brytyjskich służb był zaatakowany bojowym środkiem trującym Nowiczok

 7. fuloppap18052018 18.05.2018

  Burmistrz Jersey City znów atakuje nasz kraj! „Nie przeproszę Polski”

  Zaledwie dzień po wizycie prezydenta Andrzeja Dudy w amerykańskim Jersey City, burmistrz tego miasta znów zaatakował Polskę na Twitterze.

 8. 1270dzidzius 18.05.2018

  Do tego prowadzi aborcja. Zabili nie to dziecko, co chcieli!

  Koszmar w Australii – matka nosząca pod sercem dwóch bliźniaków postanowiła dokonać aborcji eugenicznej jednego z nienarodzonych chłopców. Powodem była stwierdzona u niego wada serca. Lekarze przez przypadek zabili jego zdrowego brata.

CS155fotMINI

Czas Stefczyka 155/2018

PDF (11,86 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook