Jedynie prawda jest ciekawa


Eksplozja w Rzymie. Kłęby czarnego dymu nad Watykanem!

01.06.2017

Najpierw słychać było głośną eksplozję, później niebo nad Wiecznym Miastem przykryły ciemne chmury.

Świadkowie mówią o ogromnym pożarze, ale początkowo nie było wiadomo, co dokładnie było jego powodem. Pierwotnie media informowały, że do zdarzenia doszło na terenie Watykanu, wspominały też o bombie domowej roboty. Jak się okazało, za eksplozję i dym odpowiedzialny był pożar na złomowisku.


Zdjęcia i filmy pokazujące ogromne kłęby dymu nad Rzymem błyskawicznie zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych. Lokalny kanał Rai News poinformował, że pożar wybuchł wewnątrz magazynu samochodowego w Via Mattia Battistini i wspominał o "serii wybuchów", która zniszczyła ponad 50 samochodów.

Na miejsce zdarzenia skierowano wiele zastępów straży pożarnej oraz zarządzono ewakuację okolicznych mieszkańców. Eksplozje, o których mówili świadkowie były spowodowane wybuchami zbiorników z paliwem.Ciemne, czarne chmury dymu były widać naprzeciw Watykanu wśród doniesień o ogromnym pożarze wybuchła w śmietniku. Zdjęcia i filmy z cętkami dymu wypełniającego powietrze zostały udostępnione w mediach społecznościowych po południu. Kanał lokalny Rai News poinformował, że pożar wybuchł wewnątrz magazynu samochodowego w Via Mattia Battistini, w Rzymie i że po "serii wybuchów" zaangażowano ponad 50 samochodów. Ogromny pożar podobno podniósł się na całym zachodnim obszarze stolicy. Straż pożarna i policja były na miejscu, a ludzie mieszkający w pobliżu zamknęli okna.

Warto poczytać

 1. torturyrosja23072018 23.07.2018

  Tak wyglądają rosyjskie więzienia. Do sieci wyciekł film z tortur! [WIDEO]

  W kolonii karnej w Jarosławiu w centralnej Rosji odsunięto od służby 17 funkcjonariuszy więziennych zidentyfikowanych na nagraniu wideo, na którym zarejestrowano bicie jednego z więźniów - poinformowała w niedzielę późnym wieczorem niezależna "Nowaja Gazieta".

 2. 1270mordererer 23.07.2018

  Masakra w Kanadzie. Kilkanaście ofiar strzelaniny

  Policja: jedna ofiara śmiertelna, 13 rannych po strzelaninie w Toronto

 3. 1270niemieckiewojsko 22.07.2018

  Polacy będą służyć w niemieckiej armii?

  Bundeswehra znów rozważa pomysł naboru obywateli z państw UE

 4. polska-usa-niagara-22072018 22.07.2018

  Piękny gest USA wobec Polski z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Zobacz co zrobili

  Wodospad Niagara zaświecił się na biało-czerwono. Jest to gest ze strony USA z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

 5. papiez20062018 22.07.2018

  Papież Franciszek apeluje, aby nie powtarzały się tragedie łodzi z imigrantami

  Papież Franciszek wezwał w niedzielę wspólnotę międzynarodową, by dołożyła starań, aby nie powtórzyły się katastrofy łodzi z migrantami na Morzu Śródziemnym. Apelował o zagwarantowanie bezpieczeństwa i poszanowanie godności oraz praw wszystkich

 6. rowhani-vs-trump-22072018 22.07.2018

  Przywódca Iranu przestrzega Trumpa przed wojną: Nie igraj z ogniem

  Prezydent Iranu Hasan Rowhani oświadczył w niedzielę, że Stany Zjednoczone "powinny wiedzieć, że wojna z Iranem to matka wszystkich wojen". Ostrzegł przywódcę USA Donalda Trumpa przed "igraniem z ogniem"

 7. lavrow1902018 21.07.2018

  Ławrow wzywa Pompeo do uwolnienia szpiega

  Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow wezwał w sobotę w rozmowie telefonicznej sekretarza stanu USA Mike'a Pompeo do uwolnienia aresztowanej w Stanach Zjednoczonych pod zarzutami działalności szpiegowskiej na rzecz Moskwy Marii Butiny

CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook