Jedynie prawda jest ciekawa


Dziennikarka spytała Petru o Trzech Króli… A on, nie uwierzycie, znowu to zrobił!

05.01.2018
petru05012017
Dziennikarka spytała Petru o Trzech Króli… A on, nie uwierzycie, znowu to zrobił!

Choć Ryszard Petru zaliczył już ogromną liczbę przejęzyczeń i wpadek, to wciąż nie przestaje zaskakiwać. Szefujący do niedawna Nowoczesnej polityk gościł w radiowej Trójce. Beata Michniewicz, redaktor prowadząca program, zapytała Petru o imiona trzech króli, których czcimy 6 stycznia w uroczystość Objawienia Pańskiego. Polityk Nowoczesnej wyraźnie się zawstydził i… odmówił odpowiedzi.

Petru stwierdził, że nie chce być egzaminowany i nie odpowiedział na pytanie. Dobrze, że pomimo porażki niemal na każdym możliwym froncie Ryszard Petru wciąż pozostaje tym samym człowiekiem, którego wszyscy kochamy.

Przypomnijmy, ponad dwa lata temu, w październiku 2015 roku, Ryszard Petru zaliczył „wpadkę”, która przeszła do historii i stała się  źródłem olbrzymiej liczby żartów i memów. Na konferencji prasowej ówczesny lider Nowoczesnej zapowiedział, że po świętach Bożego Narodzenia mamy "sześciu króli". 

Warto poczytać

 1. italy22042018 22.04.2018

  Imigranci przekraczają granicę włosko-francuską. Kordon policji rozbija… Antifa (wideo)

  Świetna organizacja środowisk lewicowych wspierających nielegalnych imigrantów.

 2. sejm22042018 22.04.2018

  Mniejszość niemiecka w Polsce domaga się większych praw. "Chcemy więcej lekcji niemieckiego"

  Działacze mniejszości niemieckiej w Polsce domagają się utrzymania prawa uczniów do nauki języka niemieckiego zarówno jako obcego, jak i ojczystego.

 3. gender22042018 22.04.2018

  Chłopiec czy dziewczynka? Rodzice nie zdecydowali. „Lubi malować paznokcie i bawić się ciężarówkami”

  Rodzice dwuletniego „Zoomera” nie odpowiedzieli na jedno z pierwszych pytań, które zadają sobie wszyscy ci, którzy dowiadują się, że ich rodzina się powiększy.

 4. Le-Mont-Saint-Michel 22.04.2018

  Panika we Francji. Będzie kolejny zamach?

  Francuskie władze w niedzielę poinformowały o ewakuacji będącej atrakcją turystyczną wyspy Le Mont-Saint-Michel u zachodnich wybrzeży kraju. Policja szuka mężczyzny, który zachowywał się w podejrzany sposób i który według świadka rano groził policjantom

 5. CharlieFien 22.04.2018

  Chora na Zespół Downa wrzuciła na Twittera zdjęcie w obronie życia. Serwis ją zablokował

  W świecie politycznej poprawności można wiele, pod warunkiem że nie porusza się wątku prawa do życia, zwłaszcza jeśli chodzi o życie niepełnosprawnych. Boleśnie przekonała się o tym niepełnosprawna działaczka pro-life, zablokowana przez Twittera

 6. 1270dtrump 21.04.2018

  Rosja przypuściła atak na niespotykaną skalę. Znaleźli chętnych partnerów w sztabie Trumpa?

  Komitet Narodowy Partii Demokratycznej złożył pozew sądowy, w którym oskarżają Donalda Trumpa, jego współpracowników, Wikileaks oraz Federację Rosyjską o konspirację mającą na celu zmianę wyniku wyborów.

 7. 1270jews 21.04.2018

  Europejski Żydzi ponad prawem? „Powinni mieć broń!”

  Jeden z najpoważniejszych europejskich rabinów Menachem Margolin domaga się od europejskich ministrów żeby pozwolili osobom pochodzenia żydowskiego na posiadanie broni bez specjalnych zezwoleń. Jego zdaniem to najlepszy sposób by powstrzymać antysemickie ataki.

 8. Warszawa3 21.04.2018

  Jedna z najważniejszych decyzji dla światowego bezpieczeństwa zapadnie w Warszawie?

  Warszawa, według Bloomberga, jest jednym z dziewięciu miast rozważanych jako potencjalne miejsce spotkania przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una z prezydentem USA Donaldem Trumpem. Szczyt jest planowany na maj lub czerwiec

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook