Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Córka Tony'ego Blaira była trzymana na muszce

19.09.2013

Brytyjskie media poinformowały, że córka byłego brytyjskiego premiera Tony'ego Blaira w czasie próby napadu rabunkowego w centrum Londynu była trzymana na muszce. 25-letnia Kathryn Blair została zaatakowana w czasie spaceru ze swym chłopakiem i przyjaciółmi.

Policja potwierdziła, że w napad, do którego doszło w poniedziałek wieczorem, zamieszanych było dwóch mężczyzn. Incydent miał zawiązek z inną próbą rabunku w tej samej okolicy, do której doszło 30 minut wcześniej.

"W obu tych przypadkach widziano broń palną, ale nie została ona użyta; nie oddano żadnych strzałów. Żadna z ofiar nie została ranna; nikomu nic nie skradziono" - poinformowała policja. Trwa śledztwo, ale do tej pory nikogo nie aresztowano.

60-letni obecnie Tony Blair był premierem w latach 1997-2007; zaangażował Wielką Brytanię w skrajnie niepopularną wojnę w Iraku, co ostatecznie przyczyniło się do zakończenia jego kariery politycznej. Kathryn, prawniczka, jest jedyną córką państwa Blairów, którzy mają ponadto trzech synów.

Zainteresował Cię artykuł? Dołącz do nas na Facebooku!

PAP, lz

[fot: CCWikimedia]


Słowa kluczowe:

Tony Blair

,

napad

,

Brytyjczycy

,

premier PiS

CS145fotMINI

Czas Stefczyka 145/2017

PDF (8,85 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook