Jedynie prawda jest ciekawa

Awantura i bójka w ukraińskim parlamencie

08.04.2014

Wyzwiska, przepychanki i rękoczyny. W ruch poszły pięści parlamentarzystów i solidne kopniaki rodem z azjatyckich sztuk walki. Zobacz, do jakich scen doszło w ukraińskim parlamencie!

Podczas obrad ukraińskiego parlamentu doszło do olbrzymiej awantury, której efektem była także bójka między posłami. 

Do niesnasek i rękoczynów doszło z powodu przemówienia lidera komunistów, Petera Semonenki, który zarzucił ukraińskim narodowcom grę na rzecz Rosji. Kilku z polityków Swobody nie wytrzymało - zepchnęło Semonenkę z mównicy, a następnie doszło do regularnej bitwy.

Parlamentarzyści przepychali się między sobą, a w ruch poszły pięści i kopniaki. Awanturę udało się uspokoić dopiero po kilku minutach.

ZOBACZ AWANTURĘ W WERSJI WIDEO:

  svit

svit

[Fot. YT]

Zapraszamy na profil Stefczyk.info na Facebooku. 

Warto poczytać

 1. Merkel23102017 23.10.2017

  Polityk CDU ujawnia: Merkel przesuwa partię w lewo

  Polityk CDU Alexander Mitsch opowiedział się w wywiadzie dla radia Deutschlandfunk za wymianą kierownictwa chadeckiej partii. Jego zdaniem Angela Merkel przesunęła CDU za bardzo na lewo, co nie podoba się członkom partii o poglądach konserwatywnych.

 2. Sarahwiki 23.10.2017

  Kardynał Sarah ostro o narzucaniu gender w Afryce: to forma kolonializmu

  Narzucanie ideologii Afryce to forma współczesnego kolonializmu - mówił w poniedziałek w Warszawie prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów kard. Robert Sarah podczas V sesji kongresu Ruchu "Europa Christi".

 3. ISIS 23.10.2017

  Masowe mordy w kilkadziesiąt godzin. Oto co się działo, gdy ISIS wkraczało do miasta

  Bojownicy Państwa Islamskiego (IS) zabili co najmniej 128 osób w al-Karjatajn, w środkowej Syrii, w ciągu trzytygodniowych rządów dżihadystów w tym mieście - poinformowało w poniedziałek Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka.

 4. Kataloniapremier05102017 23.10.2017

  "To próba poniżenia". Kataloński przywódca komentuje decyzję hiszpańskich władz

  Parlament Katalonii zbierze się w czwartek rano w celu wypracowania odpowiedzi na sobotnią decyzję rządu Hiszpanii o odebraniu władzom Katalonii ich kompetencji - poinformował w poniedziałek rzecznik proniepodległościowej koalicji "Razem Na Tak".

 5. Skocznia 23.10.2017

  Narty zamienia na kartę do głosowania. Popularny skoczek został... posłem!

  Jakub Janda otrzymał 2265 głosów i dostał się do Izby Poselskiej czeskiego parlamentu. W związku z tym 39-letni skoczek narciarski zamierza zakończyć sportową karierę. "Tych dwóch zajęć nie da się pogodzić" - podkreślił.

CS148fotMINI

Czas Stefczyka 148/2017

PDF (10,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook