Jedynie prawda jest ciekawa


Aktorka z Hollywood przyznała że jest konserwatystką. Wściekłość lewicy ją przeraziła

05.09.2017

- Wierzę w wolność, wierzę w kapitalizm, wierzę w autonomię jednostki – powiedziała w stacji Fox News Julienne Davis. - Elity w Hollywood nie są po prostu liberalne, są bardzo, bardzo progresywne – dodała.

- Rok temu popełniłam jedną z najbardziej ryzykownych decyzji w życiu, wiedząc że może ona zniszczyć moją karierę aktorską. Postanowiłam wyjść z ukrycia i przyznać się, że jestem konserwatystką w Hollywood - napisała Davis w swoim tekście dla foxnews.com.

Jak sama przyznała, dostała kiedyś propozycję by napisać kilka artykułów do jednej z prawicowych gazet. Po tym, jak czasopismo zostało zamknięte, uznała że ma do wyboru dwie opcje. - Mogłam przeprosić moich wszystkich lewicowych znajomych z Hollywood, których zaszokowałam swoimi tekstami i powiedzieć im „To nie miało znaczenia, płacono mi za to i po prostu wykonywałam swoją pracę.” Ale mogłam też odważnie podtrzymać swoje przekonania i kontynuować konserwatywną ścieżkę – stwierdziła. - Wybrałam drugą opcję. Nie chciałam stchórzyć i postąpić wbrew sobie, wierzę że ta droga jest uczciwa, ale i bolesna – dodała Davis.


Po tym wydarzeniu wielu jej znajomych usunęło ją ze znajomych na Facebooku, nazywano ją rasistką, a jedna osoba powiedziała jej, "że ma nadzieję że umrę”. Twierdzi też, że została zaatakowana w wulgarny i seksistowski sposób przez kobietę, której… pomogła na castingu rok wcześniej.

Davis przytoczyła też swoją rozmowę z najlepszym przyjacielem, który powiedział jej że wprawdzie przyjaźnią się dalej, ale usunął ją ze znajomych na Facebooku ponieważ wśród znajomych ma wiele „ważnych” osób.

- Hollywoodzka lewica nie chce słuchać, dyskutować, a nawet dostrzegać punkt widzenia, który mógłby zakwestionować ich komfortową wzajemną adorację. Jest ironia w tym, że branża, która tak wiele mówi o różnorodności, tak bardzo osądza, jest tak pełna nienawiści i bezwzględnie sztywna w myśleniu – powiedziała Davis.

Aktorka dostaje również „przyjemne” wiadomości na swoją skrzynkę mailową. Jedną z nich upubliczniła ostatnio na facebooku. „Nigdy nie zostaniesz zatrudniona w LA (Los Angeles – przyp. KH). Trump jest zdrajcą, a ty nie masz talentu i jesteś brzydka” - napisał jej jeden z internautów.

Przyznanie się do wartości konserwatywnych może faktycznie utrudnić znalezienie pracy amerykańskiej aktorce. Jak zauważyła, musi wziąć teraz karierę w swojeręce, znaleźć producenta i finansowanie dla własnego scenariusza. Jeden ze znanych reżyserów, będący „ukrytym” konserwatystą, powiedział jej niedawno, że jeśli chce żeby jej film powstał, to musi wrócić do „konserwatywnej szafy”, a więc zrezygnować z publicznego obnoszenia się swoimi poglądami.

- Dzięki za wskazówkę, ale nie ma do czego wracać. Życzcie mi szczęścia –
podsumowała swój wpis Julienne Davis.

KH/foxnews.com

Warto poczytać

 1. czechy-sluby-osob-tej-samej-plci-22062018 22.06.2018

  Szok! Śluby homoseksualistów już wkrótce w Czechach

  Czeski rząd premiera Andreja Babisza zadecydował w piątek o udzieleniu poparcia projektowi grupy deputowanych do Izby Poselskiej, według którego małżeństwo mogłyby zawierać także osoby tej samej płci - poinformowało biuro prasowe rządu

 2. UchodzcyGrecja07052018 22.06.2018

  Imigranci demolują centrum niemieckiego miasta. Porażąjące sceny utrwalone na filmach

  Mistrzostwa Świata to impreza, która potrafi łączyć ludzi na świecie wywołując wielkie emocje. Jednak nie zawsze są one pozytywne, o czym dobitnie przekonali się mieszkańcy niemieckiego miasta Wuppertal, doświadczając ataku ze strony imigrantów

 3. melaniatrump22062018 22.06.2018

  Co chciała powiedzieć Melania Trump? Jej ubiór wywołał burzę w sieci

  Pierwsza dama USA Melania Trump odwiedziła w czwartek dzieci imigrantów w ośrodku odosobnienia w Teksasie. Jednak największe poruszenie wywołała… kurtka, którą ubrała żona prezydenta USA.

 4. lifeline22062018 22.06.2018

  Ostra wypowiedź szefa włoskiego MSW: „Jeśli statek z imigrantami wpłynie do nas, osądzimy załogę”

  "Załodze zostanie wytoczony proces, a jednostkę skonfiskujemy".

 5. 4v22060218 22.06.2018

  Grupa Wyszechradzka jednym głosem. "Nie należymy do klubu przyjaciół relokacji uchodźców"

  Nie należymy do klubu przyjaciół relokacji uchodźców i nie zamierzamy w tym procesie brać udziału - powiedział w czwartek premier Mateusz Morawiecki w Budapeszcie.

 6. trump11042018 21.06.2018

  Znany aktor o synu prezydenta Trumpa: "Powinien być wrzucony do klatki z pedofilami"

  Peter Fonda, aktor znany głównie z roli w filmie Easy Rider, ugiął się przed falą krytyki i przeprosił za swój skandaliczny wpis na twitterze. Aktor sugerował w nim, że 12-letni syn prezydenta, Barron Trump, powinien być wrzucony do klatki z pedofilami.

 7. burger21062018 21.06.2018

  Skandaliczna reklama? Burger King przeprasza obrażone rosyjskie kobiety

  Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi Burger King przeprosiła za opublikowanie reklamy oferującej darmowe hamburgery Rosjankom, które podczas piłkarskich mistrzostw świata "zaszły w ciążę z gwiazdami futbolu".

 8. trump21062018 21.06.2018

  Trump się ugiął? Będą zmiany w polityce migracyjnej

  Prezydent Donald Trump wydał w środę rozporządzenie wykonawcze przewidujące zakończenie praktyki oddzielania dzieci nielegalnych imigrantów od rodziców. Na mocy rozporządzenia nielegalni imigranci z dziećmi będą mogli wspólnie przebywać w ośrodkach odosobnienia.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook