Jedynie prawda jest ciekawa


NA ŚWIĘTA – ZDROWIA I RADOŚCI ORAZ SZCZĘŚLIWEGO ROKU NOWEGO!

20.12.2017
Mikolaj
NA ŚWIĘTA – ZDROWIA I RADOŚCI ORAZ SZCZĘŚLIWEGO ROKU NOWEGO!

9 grudnia 2017 w Stajni „Lubiczówka” w Koleczkowie odbyła się doroczna wigilia Dzieci, Młodzieży, Rodzin, Terapeutów, Przyjaciół Stowarzyszenia „Dlaczego NIE”.

Święta Bożego Narodzenia to w każdym domu szczególny czas również dla naszych Podopiecznych to najpiękniejszy i najbardziej wyczekiwany dzień w roku. Cały rok ciężkiej pracy, codziennej żmudnej rehabilitacji, często operacji, zabiegów …wszystko w tym dniu ma swój piękny przystanek. 


Nie ustajemy w wysiłkach by sprawić aby ten Dzień był wyjątkowy. W tym roku zapragnęliśmy aby nasze Dzieci mogły odtworzyć Boże Narodzenie w stajence razem ze zwierzętami, siankiem… 

Dzięki wsparciu Cudownych Aniołów to się udało. Z całego serca Dziękujemy Fundacji im. Franciszka Stefczyka, że pomogła nam rozjaśnić blask twarzy naszych podopiecznych. W naszym spotkaniu uczestniczyło ponad 130 osób. Bez pomocy i wsparcia Państwa Fundacji nie mielibyśmy szansy zobaczyć tych wzruszeń i radości. Najpierw w stajence nasi podopieczni odtworzyli sceny ze stajni Betlejemskiej. Jasełka w wykonaniu 40 aktorów, 10 muzyków zrobiły na Wszystkich ogromne wrażenie. Po życzeniach, błogosławieństwie i podzieleniu się opłatkiem udaliśmy się do Karczmy Lubiczówka gdzie na Wszystkich czekał przepyszny poczęstunek. Po uczcie kulinarnej przyszedł czas na pojawienie się najbardziej wyczekiwanego Gościa. Nasz Święty Mikołaj jak co roku miał nie lada zadanie aby sprostać marzeniom Dzieci. Buzie pełne uśmiechów i zeszklone oczy rodziców i opiekunów to najpiękniejszy dowód na to, że wszystko się udało.!!!! 

Za pomalowanie na twarzach naszych Dzieci Uśmiechów z Całego Serca Dziękujemy! 

Życząc Fundacji im. Fr. Stefczyka oraz Państwa rodzinom Błogosławionych Świąt W imieniu Wszystkich Szczęśliwych Uczestników Życzya Elżbieta Biernacka – Prezes Stowarzyszenia Dlaczego NIE

Warto poczytać

 1. fabianski21062018 21.06.2018

  Fabiański pokazał klasę! Emocjonalny list do kibiców

  To już pewne. Od przyszłego sezonu Łukasz Fabiański będzie grał w barwach West Ham United. Jednak największą sensację wzbudził odręcznie napisany przez reprezentanta Polski list, w którym dziękuje za wsparcie i żegna się z kibicami.

 2. polacy219062018 19.06.2018

  Polscy kibice w Moskwie rozczarowani, ale nie tracą nadziei

  Polscy kibice w Moskwie są bardzo rozczarowani wynikiem meczu z Senegalem (1:2) i krytycznie oceniają grę polskiej reprezentacji. Przyznają, że nie tego się spodziewali. Jak zapewniają, mają nadzieję, że biało-czerwoni wypadną lepiej w kolejnym meczu z Kolumbią.

 3. klip-BBC-18062018 18.06.2018

  To po prostu trzeba zobaczyć! Klip BBC podbija sieć

  Mundial w Rosji ledwie się rozpoczął, a już doświadczyliśmy kilku niespodzianek, jak porażka Niemców czy remisy Argentyny i Brazylii

 4. francja-vs-australia-16062018 16.06.2018

  Francuzi przetestowali technologię mundialową

  To zdecydowanie nie był spacerek dla faworyzowanych Francuzów, którzy pokonali 2:1 Australię dopiero na 10 minut przed końcem spotkania

 5. urugwaj-egipt-15062018 15.06.2018

  Wymęczone zwycięstwo Urugwaju. Gol w ostatniej minucie!

  To nie był prosty mecz dla ekipy Urugwaju. Spotkanie z Egiptem było niezwykle ciężkim starciem dla drużyny z Ameryki Południowej.

 6. stadion14062018 14.06.2018

  Dziś rozpoczęcie mundialu! W inaugracyjnym meczu zmierzy się Rosja z Arabią Saudyjską

  Dwaj najniżej notowani uczestnicy - Rosja i Arabia Saudyjska - zmierzą się o godz. 17 czasu polskiego w Moskwie w meczu otwarcia piłkarskich mistrzostw świata. "Sborna" będzie faworytem, choćby ze względu na fakt, że gra na własnym terenie.

 7. 1270swedenfans 12.06.2018

  MŚ 2018 - Szwedów witał na rosyjskim lotnisku jeden kibic

  Reprezentacje Islandii i Danii były witane w Rosji przez setki sympatyków, natomiast na Szwedów czekał tylko... jeden kibic z małą flagą, a właściwie dziewczynka, która powiedziała, że przyszła nie z powodu piłki nożnej, ale dlatego, że uwielbia książki Astrid Lindgren.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook