Jedynie prawda jest ciekawa

Gorące tematy:

Google bierze Polskę na celownik

11.07.2012

Firma Google włącza się w promocję pederastii i innych wynaturzeń seksualnych, m.in. w Polsce. Firma zapowiedziała rozpoczęcie kampanii "Legalizacja Miłości". W ramach niej chce zmuszać pracodawców do akceptowania prawa do manifestowania swojego zboczenia w miejscu pracy. Przedstawiciele Google zapewniają, że nie chodzi im o promocję małżeństw homoseksualnych, ale o walkę o równe prawa pracowników. Zapowiedź giganta internetowego szokuje jednak obrońców normalności.

- Kampania "Legalizacja Miłości" ma polepszyć status homoseksualnych pracowników w miejscach pracy. Będzie prowadzona w krajach, które penalizują homoseksualizm lub nie mają odpowiedniego prawa dotyczącego homoseksualnych związków - tłumaczy rzecznik firmy. Mark Palmer-Edgecumbe z Googla na zjeździe LGBT zapowiadał, że Google chce, by pracownicy, "homoseksualiści, lesbijki i osoby transpłciowe miały takie same prawa w miejscu pracy i poza nim". Zaznaczył, że walka firmy "to bardzo ambitne zadanie".

Jak zaznaczają amerykańskie media, Google na swój celownik bierze m.in. Polskę i Singapur. Te dwa kraje wymienia się, jako modelowe miejsce prowadzenie homokampanii. CNN wskazuje, że kampania Google "skupi się na takich krajach, jak Singapur, który uznaje aktywność homoseksualną za nielegalną, oraz Polska, która nie ma prawa dotyczącego związków homoseksualnych".

Firma Google opisując kampanię "LM" zaznacza, że chlubą spółki jest polityka równościowa oraz, że chętnie włącza się w działania na rzecz walki z dyskryminacją. - Jesteśmy dumni z tego, że uchodzimy za lidera stosowania standardów LGTB, jednak wciąż jest wiele do zrobienia. Droga do prawdziwej i całkowitej równości jeszcze daleka. "Legalizacja Miłości" to nasze wezwanie do likwidacji penalizowania homoseksializmu oraz wyeliminowania homofobii - tłumaczy Google. Zachęca ludzi z zaburzeniami seksualnymi, by przychodzili do pracy "takimi, jacy są".

Na stronach Google znajduje się specjalny raport z działalności firmy na rzecz promocji pederastii i innych wynaturzeń. Potentat komputerowy w walkę o postulaty środowisk LGBT rozpoczął w 2008 roku.

Kampania Googla zbiega się w czasie z postulatami polskiej lewicy, która rozpętała wojnę ideologiczną o uznanie związków partnerskich za równoprawne małżeństwu. Google zaznacza, że w ramach kampanii LM w Polsce będzie współpracował z Krystianem Legierskim, znanym aktywistą, walczącym o przymus promocji pederastii.

Na całym świecie pod hasłem walki z dyskryminacją pederastów i ofiar innych wynaturzeń seksualnych kryje się de facto walka o akceptację i faworyzowanie ludzi dotkniętych tymi schorzeniami.

TK
[Fot. Sxc.hu]

Słowa kluczowe:

Google

,

Polska

,

homofobia

Warto poczytać

 1. ZK2311201608 18.01.2017

  CBOS: Coraz niższa ocena pracy posłów

  Prawie 70 proc. Polaków negatywnie ocenia pracę posłów.

 2. winter-landscape-1209130960720 17.01.2017

  Leśnicy i myśliwi dokarmiają zwierzęta

  Leśnicy i myśliwi na Podkarpaciu od kilku tygodni dokarmiają zwierzęta i ptaki. "W lasach południowo-wschodniej Polski czeka na nich ponad tysiąc zimowych miejsc dokarmiania" - powiedział PAP rzecznik Lasów Państwowych w Krośnie Edward Marszałek.

 3. mid-17113038-1 14.01.2017

  800 osobom pomaga CPMiU w Warszawie

  800 obcokrajowców korzysta ze wsparcia Centrum Pomocy Migrantom i Uchodźcom Archidiecezji Warszawskiej prowadzonej przez Caritas Polska.

 4. up-chrobry-1163461960720 13.01.2017

  Co sprawdzić przed wysłaniem dziecka na zimowisko?

  Wybierając dla swojego dziecka zimowisko czy obóz narciarski, należy zadbać przede wszystkim o sprawdzenie wiarygodności organizatora - radzi MEN przed rozpoczynającymi się w sobotę feriami w szkołach. Przypomina, że informacje o organizatorach można znaleźć w publicznej bazie wypoczynku.

 5. rosary-12110641280 12.01.2017

  CBOS: Sondaż zasad moralnych Polaków

  21 proc. respondentów stwierdziło, że należy mieć wyraźne zasady moralne i nigdy od nich nie odstępować.

 6. jakfajniebyctatayoutube 11.01.2017

  Fundacja Mamy i Taty: Głęboki kryzys ojcostwa

  "Jako kraj zajmujemy jedno z ostatnich miejsc, jeżeli chodzi o dzietność" - podają organizatorzy kampanii "Jak fajnie być tatą".

 7. mid-17107051 10.01.2017

  Amerykańskie wojsko w Polsce. WIDEO

  Amerykańskie brygady mają przebywać w Polsce i innych krajach regionu rotacyjnie w ramach operacji Atlantic Resolve.

CS139fotoMINI

Czas Stefczyka 139/2017

PDF (4,73 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook