Jedynie prawda jest ciekawa


Znamy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Rumi. "Młody, dynamiczny i mający wizję wizję rozwoju miasta"

13.06.2018
socha13062018
Znamy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Rumi. "Młody, dynamiczny i mający wizję wizję rozwoju miasta"

W środę (13 czerwca 2018 roku) został ogłoszony kandydat Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko burmistrza miasta Rumia. Jest nim miejscowy działacz społeczny Mateusz Socha.

- Kandydat młody, dynamiczny i mający wizję wizję rozwoju miasta Rumi. Jest mieszkańcem naszego miasta od urodzenia - w takich słowach przedstawił nowego kandydata Witold Reclaf, szef PiS-u w Rumi. Na konferencji prasowej zorganizowanej na terenie miejskiego domu kultury, kandydat zapowiedział swoją współpracę z mieszkańcami i opowiedział o swoich planach związanych z kampanią wyborczą. 

- To będzie aktywny dialog z mieszkańcami, który zaowocuje szczegółowym i pogłębionym programem wyborczym, którego realizacja odpowiadać będzie na potrzeby wszystkich mieszkańców. Dodatkowo, gwarantować będzie realizację szans, które w przyszłości staną przed miastem - mówił Mateusz Socha.

Nowy kandydat na burmistrza Rumi odniósł się także do niedawnego wycofania się władz miasta z dyskusji o całorocznej, bezpłatnej komunikacji miejskiej dla młodzieży. 

- Widać już, iże moje rozmowy z mieszkańcami przynoszą skutek. Wnioskowałem do rady miasta o cofnięcie ograniczenia darmowych przejazdów komunikacją miejską dla młodych mieszkańców Rumi. Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz zaapelować do władz naszego miasta, aby nie wycofywały się z debaty o bezpłatnej komunikacji. Mieszkańcy Rumi zasługują na takie same warunki, jak i mieszkańcy innych części aglomeracji trójmiejskiej. Przypominam, że pod moim wnioskiem podpisało się tysiąc osób - mówił Socha. 

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości nie zamierza prowadzić kampanii zza biurka, chce aktywnie działać na rzecz lokalnej społeczności i deklaruje gotowość do rozmów i spotkań z mieszkańcami miasta. 

- Planuję regularnie spotykać się z mieszkańcami naszego miasta. Informacje o takich inicjatywach będę zamieszczał w mediach społecznościowych i za pośrednictwem lokalnych mediów. Już z tego miejsca mogę poprosić mieszkańców o szczerą i otwartą rozmowę na temat problemów i szans Rumi - mówił kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

rh

Fot: Rafał Handzel

Warto poczytać

 1. pawel-chruszcz-25062018 25.06.2018

  Ustalono nowe fakty w sprawie śmierci Pawła Chruszcza

  W śledztwie w sprawie śmierci Pawła Chruszcza nie znaleziono jak dotąd niczego, co mogłoby świadczyć, że ktoś zabił radnego albo nakłaniał go, żeby targnął się na życie - ustaliła Polska Agencja Prasowa w źródłach zbliżonych do śledztwa

 2. tupolew-25062018 25.06.2018

  Pilne! Rada Europy wzywa Rosję do zwrócenia wraku Tupolewa

  Komisja prawna Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy uchwaliła w poniedziałek rezolucję skierowaną do Rosji, w celu niezwłocznego zwrócenia wraku samolotu TU-154M oraz wszystkich materiałów z samolotem związanych

 3. frasyniuk-25062018 25.06.2018

  Frasyniuk stanie przed sądem!

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Władysławowi Frasyniukowi ws. naruszenia nietykalności cielesnej dwóch umundurowanych policjantów na służbie. Poinformował o tym w poniedziałek PAP rzecznik tej prokuratury prok. Łukasz Łapczyński

 4. duda-25062018 25.06.2018

  CBOS: Prezydent i rząd cieszą się zaufaniem społecznym,w przeciwieństwie do opozycji

  W czerwcu na czele rankingu zaufania pozostaje prezydent Andrzej Duda, któremu ufa 69 proc. badanych - wynika z sondażu CBOS

 5. polska-vs-kolumbia-fani-25062018 25.06.2018

  Tę scenę pokazują media na całym świecie. Do zapłakanego polskiego kibica podszedł Kolumbijczyk

  Mecz Polski z Kolumbią nie będzie miło wspominany przez polskich sympatyków, którzy byli zrozpaczeni z powodu porażki. Próby pocieszenia Polaków podjęli się fani Kolumbii

 6. kaczynski-vs-sikorski-25062018 25.06.2018

  Klęska Sikorskiego, triumf Kaczyńskiego. Prezes PiS wygrywa w sądzie

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie musi przepraszać b. szefa MSZ Radosława Sikorskiego za swe wypowiedzi przypisujące mu "zdradę dyplomatyczną" w związku z działaniami po katastrofie smoleńskiej

 7. duda24062018 25.06.2018

  Ważne słowa prezydenta po meczu Polski z Kolumbią!

  Prezydent Andrzej Duda obejrzał w niedzielę mecz Polska-Kolumbia (0:3) w Gdyni w "marynarskiej" Strefie Kibica na ORP Generał Kazimierz Pułaski.

 8. gdynia19062018 25.06.2018

  W Gdyni 25 czerwca o godzinie 11.00 startuje Forum Wizja Rozwoju

  25 i 26 czerwca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz 26 czerwca w Hali Gdynia Arena odbywa się największe wydarzenie gospodarcze w północnej Polsce.

CS156fotoMINI

Czas Stefczyka 156/2018

PDF (8,87 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook