Jedynie prawda jest ciekawa


Zdumiewająca akcja WOŚP. Licytują krawaty "szarego człowieka"

14.01.2018
WOSPkrawaty
Zdumiewająca akcja WOŚP. Licytują krawaty "szarego człowieka"

Najpierw autorzy "Soku z buraka" próbowali zarabiać na sprzedaży przypinek z Piotrem Szczęsnym, a teraz jego krawaty można zakupić na allegro w ramach akcji WOŚP. - To jakiś ponury żart czy kogoś kompletnie porąbało - pytają publicyści.

- Kolekcja powstawała przez ostatnie kilkanaście lat i towarzyszyła Piotrowi, gdy szkolił i prowadził konsultacje dla samorządów na terenie całej Polski - czytamy w opisie aukcji. 55 krawatów zostało podarowanych przez syna Piotra Szczęsnego, natomiast cała kolekcja liczy 330 sztuk. Aktualna cena całej kolekcji wynosi 350 złotych, ale z pewnością jeszcze wzrośnie, bo do końca aukcji pozostał niemal tydzień.  - Przez te lata kolekcja żyła: krawaty były często prezentami dla przyjaciół oraz kolegów i koleżanek trenerów - czytamy.

Akcja nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem. - To jakiś ponury żart czy kogoś kompletnie porąbało - pyta publicysta Michał Wróblewski. Jeszcze ostrzejszy jest Łukasz Warzecha. - Można by w zasadzie już o WOŚP nie pisać, bo teraz to przedsięwzięcie w końcu nie jest uprzywilejowane przez państwo. Ale ta aukcja krawatów jest dowodem, że nigdy nie powinno mieć żadnych przywilejów, a Owsiak to po prostu polityk - napisał na twitterze. - Jest jakaś granica żenady? - pyta z kolei Stanisław Janecki.

Piotr Szczęsny zmarł po tym, jak 19 października na Placu Defilad w Warszawie oblał się łatwopalnym płynem i podpalił krzycząc "Protestuję".


kh
Fot: vimeo.com/allegro

Warto poczytać

 1. 1270sejmsenate 16.07.2018

  Spalone karty do głosowania i akta sądowe we wsi pod Warszawą

  W opuszczonej szopie w podwarszawskiej wsi Gołaszew znaleziono tysiące nadpalonych dokumentów. Były to akta sądowe i karty do głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu. Trwa zabezpieczanie i wywożenie dokumentów przez policję

 2. strazgraniczna16072018 16.07.2018

  Straż Graniczna zatrzymała trzech imigrantów z Afryki. Dokąd zmierzali?

  Troje młodych imigrantów z Erytrei, którzy pieszo przekroczyli tzw. zieloną granicę z Ukrainy do Polski, zatrzymali funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej. Cudzoziemcy mieli być w podróży od kilku tygodni. Ich celem były Niemcy.

 3. 1270jezykias 16.07.2018

  Co trzeba mieć w głowie, żeby robić coś takiego. Sadysta z Zielonej Góry podpalił jeże

  Jak podają lokalne media, zielonogórska policja szuka sadysty, który morduje jeże. Tylko w zeszłym tygodniu zwyrodnialec zabił 9 małych jeżyków. Dziś znaleziono kolejne 4 martwe jeże. Ich spopielone zwłoki morderca podrzuca pod urząd miasta

 4. ziobro16072018 16.07.2018

  "Życiorys sędziego Iwulskiego jest symbolem, który pokazuje jeden z motywów reformy sądownictwa"

  Życiorys Józefa Iwulskiego, człowieka, który został wyznaczony przez Małgorzatę Gersdorf do pełnienia obowiązków Pierwszego Prezesa SN, jest symbolem, który pokazuje jeden z motywów, które legły u podstaw naszej reformy wymiaru sprawiedliwości.

 5. sondaztuskduda16072018 16.07.2018

  Sondaż: Duda wygrałby z Tuskiem w wyborach prezydenckich

  Z sondażu Pollster wykonanego na zlecenie „Super Expressu” wynika, że gdyby wybory prezydenckie odbyły się w najbliższą niedzielę, to stanowisko utrzymałby Andrzej Duda. Wygrałby on z Donaldem Tuskiem, który zająłby drugie miejsce.

 6. pogotowie12062018 16.07.2018

  Samochód wjechał w grupę pieszych. Nie żyje 13-letnia dziewczynka

  13-letnia dziewczynka zginęła, a jej rówieśniczka została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Koryczany w powiecie zawierciańskim (Śląskie). Kierowane przez 19-latka auto wjechało tam w grupę idących poboczem pieszych.

 7. 1270peyt2u 16.07.2018

  To koniec Petru? Balcerowicz: Jest szkodnikiem, egocentryzm przesłania mu rozum

  - Merytorycznie jest bardzo dobry. Okazał się jednak niedojrzały politycznie. W efekcie szkodzi sobie, a przy okazji projektowi, który współtworzył. Najgorsze było jego zachowanie po przegranej w partii.

 8. tuskkaczynski15072018 15.07.2018

  Tusk kontra Kaczyński? Jaki: Scenariusz nie do zrealizowania

  Donald Tusk chce się zmierzyć w wyborach prezydenckich z liderem PiS, a nie marionetkami - powiedział Marcin Kierwiński (PO). Według Patryka Jakiego (Zjednoczona Prawica), Tusk tworzy scenariusz nie do zrealizowania, bo nie chce walczyć z prezydentem Andrzejem Dudą.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook