Jedynie prawda jest ciekawa


Zdumiewająca akcja WOŚP. Licytują krawaty "szarego człowieka"

14.01.2018
WOSPkrawaty
Zdumiewająca akcja WOŚP. Licytują krawaty "szarego człowieka"

Najpierw autorzy "Soku z buraka" próbowali zarabiać na sprzedaży przypinek z Piotrem Szczęsnym, a teraz jego krawaty można zakupić na allegro w ramach akcji WOŚP. - To jakiś ponury żart czy kogoś kompletnie porąbało - pytają publicyści.

- Kolekcja powstawała przez ostatnie kilkanaście lat i towarzyszyła Piotrowi, gdy szkolił i prowadził konsultacje dla samorządów na terenie całej Polski - czytamy w opisie aukcji. 55 krawatów zostało podarowanych przez syna Piotra Szczęsnego, natomiast cała kolekcja liczy 330 sztuk. Aktualna cena całej kolekcji wynosi 350 złotych, ale z pewnością jeszcze wzrośnie, bo do końca aukcji pozostał niemal tydzień.  - Przez te lata kolekcja żyła: krawaty były często prezentami dla przyjaciół oraz kolegów i koleżanek trenerów - czytamy.

Akcja nie spotkała się z pozytywnym przyjęciem. - To jakiś ponury żart czy kogoś kompletnie porąbało - pyta publicysta Michał Wróblewski. Jeszcze ostrzejszy jest Łukasz Warzecha. - Można by w zasadzie już o WOŚP nie pisać, bo teraz to przedsięwzięcie w końcu nie jest uprzywilejowane przez państwo. Ale ta aukcja krawatów jest dowodem, że nigdy nie powinno mieć żadnych przywilejów, a Owsiak to po prostu polityk - napisał na twitterze. - Jest jakaś granica żenady? - pyta z kolei Stanisław Janecki.

Piotr Szczęsny zmarł po tym, jak 19 października na Placu Defilad w Warszawie oblał się łatwopalnym płynem i podpalił krzycząc "Protestuję".


kh
Fot: vimeo.com/allegro

Warto poczytać

 1. Westerplatte 25.04.2018

  Wojna o Westerplatte. Kto odpowiada za bałagan w miejscu uświęconym krwią Polaków?

  Zaczęło się niespełna tydzień temu od wpisu Pawła Adamowicza na Facebooku: – Urząd Miejski w Gdańsku odwiedził protegowany ministra w asyście kamer TVP - napisał prezydent Gdańska

 2. MagdalenaZukFB 25.04.2018

  Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Jest raport śledczych z Egiptu

  Prokuratura prowadząca śledztwo ws. śmierci w Egipcie 27-letniej Magdaleny Żuk otrzymała od tamtejszych organów ścigania odpowiedź w ramach pomocy prawnej - poinformowała PAP w środę Prokuratura Krajowa. W związku z tym polskie śledztwo będzie przedłużone

 3. Kijowskiwiki 25.04.2018

  On wrócił! Kijowski protestuje pod Sejmem

  - Gdyby przeciwko obecnej władzy protestowało Stowarzyszenie Łysych (o ile takie istnieje), Kijowski ogoliłby się na glacę i na pewno dołączyłby do protestu. Tak bardzo kocha demokrację i praworządność. I cudzą kasę - skomentował obecność byłego lidera KOD pod Sejmem jeden z internautów

 4. Tarczynskiwpolsce 25.04.2018

  Tarczyński nie wytrzymał: kiedy twój pan Michnik przeprosi za brata?

  Rosyjska propaganda odkryła potencjał pana Tarczyńskiego - napisał na Twitterze redaktor Gazety Wyborczej Bartosz Wieliński. Poseł udzielił szybkiej repliki

 5. lichocka25042018 25.04.2018

  Lichocka dla wPolsce.pl: Projekt „Zatrzymaj aborcję” ma rozbić prawicę

  Ten projekt jest zły, jest źle napisany również dlatego, że jedne dzieci - te chore - ma chronić, a inne dzieci - zupełnie zdrowe - pozwala zabijać - powiedziała w środę o projekcie "Zatrzymaj aborcję" posłanka PiS Joanna Lichocka.

 6. 1270migalskis12 25.04.2018

  Gdzie ten człowiek ma serce? Popis bezduszności w wykonaniu Marka Migalskiego.

  Gdy cały świat emocjonuje się dramatyczną walką o życie małego Alfi’ego Evansa, są ludzie, na których bezduszność maszyny urzędniczej nie robi wrażenia. Godną politologa wrażliwością społeczną zabłysnął były europoseł Marek Migalski.

 7. 1270andrzejdudaalfie 25.04.2018

  Prezydent Duda: Musimy ocalić Alfiego Evansa!

  Prezydent Andrzej Duda zabrał głos w sprawie małego Alfie'go Evansa

 8. 1270andrzejdudaetiop 25.04.2018

  Johann: konstytucja RP wymaga korekty lub całkowitej zmiany

  Konstytucja RP wymaga korekty lub całkowitej zmiany - ocenił w środę przedstawiciel prezydenta w KRS Wiesław Johann. Jego zdaniem należy jasno określić relacje pomiędzy władzą wykonawczą, sądowniczą a ustawodawczą.

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook