Jedynie prawda jest ciekawa


Zapomniała jak działa roaming? Gigantyczny rachunek Hanny Gronkiewicz-Waltz

12.01.2018
HGWroamingwiki
Zapomniała jak działa roaming? Gigantyczny rachunek Hanny Gronkiewicz-Waltz

Pomimo, że HGW nie ma nic do powiedzenia przed komisją weryfikacyjną, to przez telefon już mówi, i to dużo. Jak poinformował tustolica.pl, goszcząc pół roku temu w Izraelu oraz Stanach Zjednoczonych, prezydent Warszawy nabiła na rachunek na 48981,43 zł

-  To rachunek za korzystanie z internetu. Po prostu szefowa nie włączała wifi i łączyła się z siecią przez roaming – powiedział gazecie jeden z warszawskich użytkowników. W przypadku połączenia z internetem poza Unią Europejską, można narazić się na gigantyczne koszty. 

- Hmmmm, nie lepiej byłoby przyjść na rozprawę KW, zobaczyć ją na żywo niż narażać podatników na takie koszty? Oczywiście za to oczywiste zaniedbanie HGW nie zamierza płacić z własnej kieszeni - skomentował rachunek członek Komisji Weryfikacyjnej, Sebastian Kaleta. Do zwrotu pieniędzy wezwał ją również były burmistrz warszawskiego Ursynowa, Piotr Guział. - Coś niebywałego! Przyzwoitość nakazuje oddanie środków z własnej kieszeni. Tylko czy @hannagw jest przyzwoita? - napisał Guział.

Jak się również okazuje, warszawscy urzędnicy okłamali wcześniej w tej sprawie "Fakt", utrzymując, że tak wysoki rachunek nigdy nie trafił do magistratu. 


kh/fakt24.pl
Fot: wikicommons/Twitter

Warto poczytać

 1. policja21072018 21.07.2018

  Tak amerykańska policja radzi sobie z demonstrantami

  Warto zestawić obrazki z Polski z tymi, na których widać zachowanie amerykańskich funkcjonariuszy.

 2. monika-miller 21.07.2018

  Seksowna wnuczka Leszka Millera wyjawiła swój sekret. Ostra reakcja dziadka!

  Monika Miller to prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. Znana jest jest nie tylko z powodu swojej urody i dużej liczby tatuaży. Wnuczka Leszka Millera lubi też zaskoczyć media oryginalną i ciekawą wypowiedzią. Nie inaczej było ostatnio, gdy... pochwaliła się swoją biseksualną orientacją.

 3. policja-20072018 21.07.2018

  Dziennikarz TVN wzywał policję do zaatakowania polityków?

  Prowadzący program w TVN24 nawoływał polską policję do wypowiedzenia posłuszeństwa władzy państwowej; czy Discovery akceptuje taki przekaz swojej telewizji? - zapytał w sobotę na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński

 4. policjasejm21072018 21.07.2018

  Cztery osoby w areszcie po protestach przed Sejmem. Dziennikarz Gazety Wyborczej namawia do walki z policją

  Do „odbijania” zatrzymanych i walki z policją namawiał protestujących Wojciech Czuchnowski, dziennikarz Gazety Wyborczej.

 5. schmidt-20072018 20.07.2018

  Schmidt usprawiedliwia akcję z bagażnikiem. Absurdalne tłumaczenie

  Posłanka Joanna Schmidt na antenie Polsat News odniosła się do ostatnich wydarzeń przed gmachem polskiego Sejmu. Parlamentarzystka zdecydowała się na przewiezienie dwóch osób w bagażniku swojego samochodu

 6. Petruflickr 20.07.2018

  Skandaliczny wpis Petru! Polityk zaatakował Annę Walentynowicz

  Sejm przyjął dziś większością głosów uchwałę w sprawie ustanowienia roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz.

 7. nurowska20072018 20.07.2018

  To są plany totalnych? Nurowska: "Zrobiłam laleczkę Piotrowicza, wbijam szpilki". Odpowiedź Agnieszki Holland szokuje

  Sympatyzująca z KOD-em polska pisarka Maria Nurowska postanowiła kolejny raz włączyć się w polityczny spór toczący się w Polsce.

Wiadomości ze świata

więcej
CS157fotoMINI

Czas Stefczyka 157/2018

PDF (9,17 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook