Jedynie prawda jest ciekawa

Kuźniar promował Palikota za pieniądze samorządu. Dziennikarze ujawnili skandal

13.09.2017
skandalpali13092017
Kuźniar promował Palikota za pieniądze samorządu. Dziennikarze ujawnili skandal

Janusz Palikot wystąpił w programie, za który zapłacił samorząd woj. lubelskiego – ujawnili dziennikarze Polska The Times.

Problematyczny program wyemitowano w paśmie „Onet na żywo”. Miał on w oryginale promować Lublin i jego okolice, za co urząd marszałkowski zapłacił z pieniędzy samorządowych około 40 tysięcy złotych. 

To miała być promocja województwa, za którą zapłacono z pieniędzy samorządowych. Program jest dostępny na stronie Onetu - potwierdziła dla Stefczyk.info Beata Górka, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego

Według artkułu redaktora Sławomira Skomry, który ujawnioną przez siebie informację opublikował na łamach Kuriera Lubelskiego i PTT, lokalni politycy PSL narzekali na tę decyzję i uznali, że Palikot nie jest najlepszym ambasadorem ich województwa. Sami sobie strzelamy w stopę. Wystawiamy się na atak PiS. Będą mówić, że za publiczne pieniądze promujemy Palikota – czytamy w tekście.

Kuźniar rozmawiał w swoim programie z Piotrem Franaszkiem (dyrektorem Centrum Spotkania Kultur), Krzysztofem Grabczukiem (wicemarszałkiem województwa z PO), Jarosławem Sakiem (kucharzem) i właśnie z Januszem Palikotem. Innych ambasadorów województwa nie znaleziono.

ac/ptt

 

 

Warto poczytać

 1. Kukiz22112017 22.11.2017

  Kukiza poniosło! Porównał swoich byłych posłów do...

  Paweł Kukiz bardzo ostro skomentował zachowanie byłych posłów swojego ugrupowania, którzy poparli forsowane przez Prawo i Sprawiedliwość zmiany w Kodeksie Wyborczym

 2. 1270amac 22.11.2017

  Szef MON pytany o "konflikt" z prezydentem: nie jestem i nie mam zamiaru być jego stroną

  Bywam używany jako narzędzie lub cel, ale na pewno nie jestem stroną tego konfliktu i nie mam zamiaru być; nie taka jest rola szefa MON - w ten sposób minister obrony narodowej Antoni Macierewicz odpowiedział na pytanie o to, "komu zależy na podsycaniu konfliktu z prezydentem".

 3. 1270pasek 22.11.2017

  Sejm zaczął prace nad prezydenckim projektem o SN

  Sejm zaczął w środę I czytanie projektu nowej ustawy o Sądzie Najwyższym autorstwa prezydenta Andrzeja Dudy. Zakłada on m.in. badanie przez SN skarg nadzwyczajnych na prawomocne wyroki sądów, w tym z ostatnich 20 lat i utworzenie Izby Dyscyplinarnej z udziałem ławników.

 4. Gasiuk-Pihowiczsejm 22.11.2017

  "Myszka Agresorka" najprawdopodobniej stanie przed sądem. Odpowie za skandaliczne pomówienia

  Jeszcze parę miesięcy temu oskarżała byłego ministra o udział w awanturze, która doprowadziła do śmierci bezdomnego człowieka. Przeprosić nie zamierzała, dlatego może stracić immunitet. - Nie dam się zastraszyć pozwami na wysokie kwoty - powiedziała dziś Kamila Gasiuk - Pihowicz

 5. Hajnowka22112017 22.11.2017

  Jest wyrok w sprawie blokujących prace w puszczy! Są winni, ale...

  Sąd w Hajnówce uznał w środę grupę aktywistów, którzy w czerwcu blokowali ciężkie maszyny do wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej, za winnych zakłócenia spokoju i porządku publicznego. Jednocześnie odstąpił od wymierzenia im kary. Wyrok jest nieprawomocny.

CS149FOTMINI

Czas Stefczyka 149/2017

PDF (4,39 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook