Jedynie prawda jest ciekawa


Zabawny falstart kampanii Trzaskowskiego. Internauci przypomnieli mu niedawne słowa

13.02.2018
Trzaskowski13022018
Zabawny falstart kampanii Trzaskowskiego. Internauci przypomnieli mu niedawne słowa

Polityk PO bardzo się stara, by internet zapomniał o jego zapowiedziach że "Chce swoje umiejętności oddać Krakowowi", ale wciąż nie do końca mu to wychodzi. Właśnie zaliczył kolejną wpadkę.

Trzaskowski zaprezentował pierwsze propozycje programowe dla Warszawy. Polityk prowadzi swoją kampanię w internecie pod hasłem Da Się w Wawie i to właśnie do twitterowego konta o tej nazwie skierował użytkowników chcących przeczytać jego tekst na temat poprawy sytuacji kobiet w stolicy. Tylko że profil... nie jest tworzony przez jego sztab, ale przez - zapewne - konkurencję!

Twitterowy profil @dasiewWawie już w swoim opisie zamieszcza cytat ze słów Trzaskowskiego z parlamentarnej kampanii wyborczej w 2015 roku. - Jakbym nie pracował na rzecz Krakowa, to bym stracił całkowicie wiarygodność. Swoje umiejętności chcę oddać Krakowowi - powiedział wtedy Trzaskowski. Z kolei na zdjęciu w tle jest przedstawiony fragment ulotki posła z kampanii wyborczej sprzed trzech lat. 
Profil przypomina też błyskawiczną zmianę na koncie polityka, zaraz po ogłoszeniu przez Grzegorza Schetynę jego startu w wyborach samorządowych. Zdjęcie w tle Trzaskowskiego przedstawiające widok na Kościół Mariacki i Sukiennice zastąpiła wówczas panorama Warszawy. 


Rafał Trzaskowski kandyduje na Prezydenta Warszawy z Platformy Obywatelskiej, ale i z poparciem Nowoczesnej, zgodnie z umową w ramach której wiceprezydentem miasta ma zostać Paweł Rabiej. 

PAP
Fot: PAP/Paweł Supernak/Twitter 

Warto poczytać

 1. kacperplazynski22042018 22.04.2018

  Nieoficjalnie: Wiadomo, kto będzie kandydatem PiS-u na prezydenta Gdańska!

  Według informacji ujawnionych w Radiu Gdańsk przez Janusza Śniadka, Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję dotyczącą wyboru kandydata na prezydenta Gdańska.

 2. 1270szydlo 21.04.2018

  Szydło: nasz rząd bezwzględnie walczy z korupcją i oszustami

  - Bardzo często słyszymy o problemach obywateli, którzy zostali oszukani przez instytucje finansowe, nasz rząd bezwzględnie walczy z korupcją i oszustami - mówiła wicepremier Beata Szydło w sobotę w Szymbarku w Małopolsce.

 3. 1270prezydentmieszkaniowiec 21.04.2018

  Wyborcza ustawka Pawła Adamowicza - protest przeciwko faszyzmowi. Przyszło niewielu

  W Gdańsku manifestowano przeciwko nacjonalizmowi i faszyzmowi

 4. 1270mateuszmorawieckie 21.04.2018

  PiS pierwszym rządem, który spełni wszystkie swoje obietnice?

  Wąsik: rząd PiS jest na dobrej drodze, by zrealizować cały swój program

 5. Szydlo21042018 21.04.2018

  Piękne słowa Premier Szydło: polskie rodziny są kolebką polskości

  Polska rodzi się w polskich rodzinach, które są ostoją najważniejszych wartości; polskie rodziny są kolebką polskości - mówiła w sobotę w Przemyślu wicepremier Beata Szydło

 6. Niepelnosprawni21042018 21.04.2018

  Kuchciński podsumował propozycje Premiera ws niepełnosprawnych: Odważne

  Zapowiedziane przez premiera ustawowe propozycje wsparcia osób niepełnosprawnych są odważne, ale wymagają pracy - ocenił marszałek Sejmu Marek Kuchciński, który w sobotę odwiedził Żywiec (Śląskie). Dodał, że należy w tej sprawie działać roztropnie, ale bez zbędnej zwłoki

 7. TuskFlickr 21.04.2018

  Tusk trafi do sądu

  W poniedziałek od godz. 10 były premier Donald Tusk ma zeznawać jako świadek w warszawskim sądzie w procesie b. szefa KPRM Tomasza Arabskiego oraz czterech innych urzędników, w sprawie organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 r

 8. LubnauerSchetyna21042018 21.04.2018

  Nawet Zjednoczona Opozycja nie jest w stanie pokonać PiS! Co zrobią teraz Lubnauer i Schetyna?

  Jeszcze niedawno buńczucznie stwierdzali, że z połączenia PO i Nowoczesnej wyrośnie siła, która obali rząd PiS. Dziś już wiadomo że te zapowiedzi były przedwczesne, a Zjednoczona Opozycja może liczyć zaledwie na 29,6 procent głosów - wynika z sondażu IBRiS dla "Faktu" i "Onetu"

CS154fotoMINI

Czas Stefczyka 154/2018

PDF (7,35 MB)

pobierz najnowszy numer
archiwum numerów

Facebook